יסמין מועלם / מחילה

יותר משנה אחרי צאת האלבום אריה, שמיקם אותה כאחת המוזיקאיות המצליחות והמרתקות בארץ, ואחרי ציפייה רבה – יסמין מועלם מוציאה סינגל ראשון מתוך אלבום חדש.
השיר מלווה בקליפ מרגש מאת הבמאי אלון דניאל, בו מופיעים יסמין ומשפחתה לצד שחקנים נוספים.

במחילה, אותו כתבה והלחינה יחד עם ישי סוויסה (שגם הפיק מוזיקלית), ממשיכה יסמין להציב רף חדש של אותנטיות בכתיבה וביצירה. אותה אותנטיות בלתי מתפשרת שהכניסה את אלבום הבכורה אל תוך כל כך הרבה לבבות – ובמהירות כמעט בלתי נתפסת יחסית לאמנית שעד לפני שנתיים עוד הייתה אנונימית. צד אחד מחובר תמידית לשורשים והרגש, צד שני מסתכל אל העתיד ושואף לחדש, וכך ביצירתה ממשיכה יסמין לשקף בצורה מושלמת את הכאן והעכשיו.

עם צאת אלבום הבכורה במרץ 2020 ,כשהתקשורת היחידה עם הקהל התקיימה ברשתות החברתיות, עוד ועוד מאזינים מצאו בו מפלט של נחמה מחוסר הודאות שבחוץ. מתוך האלבום בלטו הלהיטים מסיבה שהתרומם מעלה, הושמע בכל תחנה בארץ והפך לאחד מהמנוני התקופה, כמה מתוק, ככה עדיף לי ועוד.
בסיכומי שנת 2020 כיכבה יסמין כאחת מתגליות השנה, וכן במצעדים של התחנות השונות ובפרסי אקו"ם נבחר מסיבה לשיר השנה, כל זאת לצד שיתופי פעולה שזכו להצלחה רבה: זה בדם שלי" עם טדי נגוסה, "אור הירח" עם טונה, "שושנים אדומות" עם עדן חסון " ו"זמן לדיכאון" עם עטר מיינר.

מועלם היא אחת האמניות הדומיננטיות ברדיו ובתקשורת בשנה האחרונה, עם גל הולך וגואה של מאזינים המחבקים כל ריליס ושיר שלקחה בו חלק וכשההופעות חזרו הגל הגדול הפך לשיטפון, הסכר נפרץ וכל אותו קהל וירטואלי הפך לממשי, ואיתו הופעות סולדאאוט מצפון ועד דרום והשתתפות בפסטיבלים הגדולים ביותר של הקיץ.

תוך כדי שהיא בשיא קטיפת פירות ההצלחה, יסמין החלה לכתוב חומרים חדשים. אם באלבום הקודם זו היתה יסמין המלצרית שבדיוק חזרה ממשמרת ופותחת מחברת ופסנתר, הפעם נכתבו השירים בתפאורה מעט אחרת. ברגעים מפוצצי האדרנלין אך גם בודדים בבית אחרי הופעה מול אלפי אנשים , בין ראיונות, סאונדצ'קים, חזרות וצילומים.
הסנונית הראשונה הוא השיר החדש והיפהפה מחילה, בו יסמין מצליחה שוב לייצר קסם מוזיקלי השמור רק לה.