שרון חזיז / נשארת לבד

שרון חזיז חוגגת 30 שנה ללהיט הראשון שלה קח אותי לשם, עם שיר חדש ומופע חגיגי שיתקיים ב-27.1 בגריי בתל אביב.

נשארת לבד הוא שיר מרגש במיוחד שכתבו והלחינו גיא ויהל יחד עם שרון – מזכיר את ההגשה המזוהה של שרון העומדת מאחורי להיטים רבים ואהובים כבר 30 שנה !

הפריצה של שרון חזיז בשנות ה-90 היתה משב רוח מרענן. חזיז חשפה קול והגשה יחודית ונעטפה בהפקה מוזיקלית ששילבה גיטרות ומחשב (דודי לוי). שיר הבכורה שלה קח אותי לשם ואחריו השמיים של יוליה היו לפורצי דרך בתחום הפופ הישראלי , הושמעו רבות ברדיו והפכו את שרון לכוכבת, "זמרת השנה" ואמן מבוקש מאד בהופעות.

לצד קריירת המשחק והנוכחות שלה בסדרות טלויזיה, הפקות והצגות רבות, שיחררה שרון ארבעה אלבומי סולו ואלבום אוסף בהם שירים רבים שהתקבלו ברדיו באהבה ומושמעים מרגע צאתם ועד היום. בין הלהיטים שלה: הולכת ממך, מלך הכביש, פנסים עם עברי לידר, אתה עצוב, ליל ערפל, יזראל וביצוע שלה לאדבר איתך של חווה אלברשטיין שהוקלט לפרוייקט עבודה עברית וכמובן קח אותי לשם והשמיים של יוליה.

"מסיבה ישראלית", הפקה שיצרה שרון עם "פדי הפקות" ובה חגיגה של קלאסיקות ישראליות –  בתחילה כמופע חד פעמי שעד מהרה הפך להצלחה רבה וזוכה לביקוש רב בשנים האחרונות. במסיבה ישראלית מגישה שרון שירים ישראלים שהיא אוהבת ומשלבת תמיד גם את השירים האהובים שלה.

עם חגיגות 30 שנה לאלבום הבכורה שלה תעלה שרון מופע המשלב את הלהיטים הגדולים שלה ואת הקלאסיקות שאיתן הביאה הרבה שמחה לאנשים במסגרת "מסיבה ישראלית" וכמובן תבצע בו גם את השיר החדש.