שריי גבעתי / ליפול עם השקיעות

במשבר הקורונה שחררה שריי גבעתי את השיר הראשון שלה בעברית, לראות כוכבים, שהפך לשיר תקווה של ילדים רבים באותה תקופה. כעת, לאחר חודשים ספורים בלבד, מוציאה שריי גבעתי סינגל חדש ליפול עם השקיעות, שיר מסע אחורה בזמן לתקופה בה חיפשה אהבה, אותו כתבה ללחן של אבי אוחיון. את השיר מלווה קליפ מרגש אותו הפיקה וביימה ובו מצולמים הוריה וחבריה.

שריי גבעתי על השיר: "השיר מתאר את האימפולסיביות והאמוציונליות של אומן שמכור לריגושים והרפתקאות ומתאהב בעצם באהבה עצמה, כמעט מבלי לראות את האדם שמולו. אחרי כל הרפתקה כזאת מגיע לו אותו הבוקר עם ההתפקחות וההתעוררות. עד שתגיע האהבה המציאותית."

שריי גבעתי החלה את קריירת המוזיקה שלה בלוס אנג’לס שם גרה תקופה ארוכה. החומרים אותם כתבה והלחינה היו בשפה האנגלית, בהם גם שירים לסרטים וסדרות כגון: סרט האימה The Haunting in Connecticut, Sims3, Beauty and the Beat- CW, Louder Than Words של דיויד דוקובני.

עם חזרתה לישראל שיחררה את ה-E.P הראשון שלה The Monkeys are here אותו כתבה והפיקה בארץ עם גיא ויהל, לאחריו הוזמנה יחד עם המוזיקאי עמית שגיא לסיבוב הופעות בארצות הברית ובפסטיבלים כמו SXSW ועוד. ההופעות הובילו לחתימת E.P שני תחת השם ESH שיצא בלונדון בהפקת MAGNA Entertainment וקיבל ביקורות מעולות בעיקר ביחס לטקסט הייחודי לה.

לראות כוכבים, הסינגל הראשון שלה בעברית אותו כתבה, נבחר לפסקול האירוע של עמותת פתחון לב ששודר ברשת 13, וזכה לקאברים רבים ברשת בהם גני ילדים שאימצו אותו כשיר תקווה בתקופת הקורונה.

בימים אלו ממשיכה שריי בהפקת שירים שכתבה לאלבומה החדש בעברית בשיתוף פעולה עם אורי בן ארי, אבי אוחיון, סתיו שמש, איתן דרמון ועוד רבים וטובים.