קובי אפללו / מכתוב

קובי אפללו מפתיע עם מכתוב, סינגל קייצי עם אופי להיטי מובהק, שנוצר מחיבור מפתיע עם המפיק שקל שמשלב רגאיי, פאנק וחטיבת כלי נשיפה גרובית שמייצרים שיר קייצי מושלם.

קובי אפללו נמצא באחת התקופות הפוריות שלו. הוא מסכם שנה גדושה בהופעות ושירים מצליחים אחרי שמה הייתי עושה בלעדייך הפך ללהיט ענק. בימים אלו הוא בעיצומו של סיבוב ההופעות המשותף עם ליטל שוורץ הנושא את אותו שם. במופע החדש המשותף השניים משלבים בין מוזיקה לסטנדאפ ובינתיים נהנים מרצף של הופעות סולד אאוט ומתשואות הקהל.

״השיר עוסק בשאלה הגדולה בין גורל לבחירה״ מספר קובי. ״עם השנים הבנתי שאתה יכול לעשות את הכי טוב שלך בכל דבר ומשם יש אלף ואחד משתנים וגורמי שמיים שנכנסים לפעולה״.

דרך ארוכה עשה קובי אפללו מאז יצא בא מן השתיקה שהפך ללהיט ענק (שלא מפסיק להיות מושמע עד היום) ואת קובי מבחור אנונימי לאחד הזמרים המוכרים במדינה. הקריירה המוזיקלית העשירה שלו רצופה בלהיטי ענק דוגמת ים הרחמים, שיר געגועים, מה שהלב שלי בחר, אין לי דבר אחר ועוד רבים, תארים כמו אלבום זהב, פרס אקו״ם, פרס מפעל הפיס, תגלית השנה, זמר השנה ועוד. ההופעות החיות שלו הן שם דבר, שילוב בין מוזיקה איכותית ושורת להיטים שהקהל שר יחד עם קובי לבין כריזמה בימתית וחוש ההומור המפורסם שלו.