קובי אפללו / מה הייתי עושה בלעדייך

קובי אפללו מתחבר לשורשים המרוקאים שלו בסינגל חדש עם פוטנציאל התמכרות גבוה שכבר הפך ללהיט בהופעות הקיץ. בעיצומו של סיבוב קיצי שמרבית ההופעות בו ׳סולד אאוט׳, קובי אפללו מוציא ממתק קיצי בניחוח מרוקאי.

קובי אפללו נמצא באחת התקופות הפוריות שלו ומסכם שנה גדושה בהופעות ושירים מצליחים. מילים שקופות, הדואט שלו עם נופר סלמאן כבש את מצעדי ההשמעות ואמת קטנה הפך ויראלי ואחרי שהפך לכוכב השעה בזכות הביקורת שהעביר על הטקסטים של חלק משירי הפופ בארץ.

"מה הייתי עושה בלעדייך, מצאתי את עצמי אומר את זה כל כך הרבה בחיים ברגעים שאני מבין שהאהבה שלי היא מתנה שגם יכולה להרים אותי לא פעם מתהומות, וכששמתי לב שכולם אומרים את זה וכמעט אף אחד לא שר את זה, הרמתי את הכפפה״, מספר קובי על השיר ״ואם כבר הרמות, אז שיהיה בקצב הכי ביתי ואותנטי״.

דרך ארוכה עשה קובי אפללו מאז יצא בא מן השתיקה והפך ללהיט ענק (שלא מפסיק להיות מושמע עד היום) ואת קובי מבחור אנונימי לאחד הזמרים המוכרים במדינה. הקריירה המוזיקלית העשירה שלו רצופה בלהיטי ענק דוגמת ים הרחמים, שיר געגועים, מה שהלב שלי בחר, אין לי דבר אחר ועוד רבים, תארים כמו אלבום זהב, פרס אקו״ם, פרס מפעל הפיס, תגלית השנה, זמר השנה ועוד. ההופעות החיות שלו הן שם דבר, שילוב בין מוזיקה איכותית ושורת להיטים שהקהל שר יחד עם קובי לבין כריזמה בימתית וחוש ההומור המפורסם שלו.

 

קובי אפללו – מה הייתי עושה בלעדייך
(ערן ברנע Eran Barnea official Remix)