עדר 2 ליפשיץ & אלון עדר (feat. יהודה עדר & הרי ליפשיץ) / ג'ון בלושי

שיר ראשון ושיר הנושא מתוך אלבום חדש ומסקרן שיכלול שירים שכתבו יהודה עדר והרי ליפשיץ ובו משתתף גם אלון עדר.

כל השנים שיהודה עדר (גיטריסט תמוז, נשיא ומייסד בית ספר רימון) עבד עם האמנים הכי גדולים בישראל, הולך איתו איש סתרים – הרי ליפשיץ, שבעצמו יוצר וכותב שירים ומנגינות וגם שותף להקמת בית ספר "רימון" למוסיקה. מדובר על עשרות שנים של חברות אמת ויצירה של שירים וחזון. לתוך המשוואה הזו מגיע הבן של יהודה, האלון עדר בכבודו ובעצמו.

כשאלון נולד יהודה והרי כבר התחילו לכתוב את השירים המקוריים שלהם. אלון כתב שירים מגיל 3. הוא היה מכריח את אבא שלו לנגן אקורדים והוא היה מאלתר מילים ומנגינות. בעיקר על כך ש״החיים קשים״..

אלון גדל על כל השירים שנכתבו על ידי הרי ואביו. בשלב מסוים הוא השתלט על האולפן של יהודה ברחוב נתן ילין מור בתל אביב והתחיל להלחין ולהפיק את האלבום הראשון שלו. הרי הצטרף אליו ונתן כתף אמנותית חשובה באלבום הבכורה שלו.

בינתיים יצאו 2 אלבומים של יהודה ("מר גרוסבארד היקר" ב 2007 ו"עולה ירח" ב -2016) שבהם גם היו שירים שהרי הלחין וכתב. יצירה משותפת.

אלון פרץ והפך להיות בין האמנים המעורכים והאהובים הפועלים כיום במוסיקה הישראלית ובימים אלה מקליט את אלבומו העשירי (!) במספר.

משום מקום ובהחלטה משותפת חברו שלושתם לאלבום משותף. החיים והחיבור של היצירה והמוסיקה עשו את זה.

את ג'ון בלושי, הסינגל הראשון ושיר הנושא שיוצא היום כתב והלחין הרי לפשיץ, עיבד והפיק מוסיקלית יהודה עדר ומבצע אלון עדר.

הרי מספר על השיר: "תמיד הערצתי את לנון ובלושי. מוחצנים, נדירים וגאונים. בתוך הצל הגדול שלהם, נוצר שיר קטן.. המושפע בסגנונו מלנון ומדבר על בלושי. השיר מתחבר ונוגע בחיים השבריריים ויוצא החוצה בחצי קריצה."