עדן דרסו & מגפונים / בורחת בזריחה

שיר הגאווה הרשמי של עב"ע, הלא הוא עופרה בלי עופרה, ליין המסיבות הלהטב״קי החדש והחם של השנה החולפת, יוצא השבוע לכבוד חודש הגאווה 2023. מייסדות הליין הן דנה מאור, עדי יערה וחבריהם מילדות – הרכב ה"מגפונים" שכתבו את השיר בשעה וחצי של השראה אלוהית בסופה הוחלט פה אחד כי את המושכות והמיקרופון תקבל הראפרית עדן דרסו שהחיבור בינה לבין הנפשות הפועלות התגלה כלא פחות ממושלם.

דיג'י עופר ניסים ששמע את הסקיצה לשיר המליץ מיידית על חיבור עם המפיק המוזיקלי אסי טל, שהצליח להעניק לשיר אווירה מרימה עם נגיעות של דאנס מהניינטיז וקלאב טראנס מהאלפיים שאהובות כל כך על הקהל הישראלי.

השיר מגולל את סיפורה של דמות, שחיה במשך כל ימי השנה חיים נינוחים בפרברי העיר נתניה, אבל כשמגיע שבוע הגאווה היא עולה לעיר הגדולה ושם מתחילה משהו שלאף אחת ואחד אין מושג איך הוא ייגמר. אבירי החלומות מכל קצוות תבל כבר נחתו, מלאי התרגשות, לקראת סיפורי האהבה המסתוריים שיתהוו בנשפים השונים שיש לעיר תל אביב להציע.

הדמות שלנו צועדת אל עבר החלום הגדול עם ביטחון שיא ולוק משתק, וכדאי מאוד שלא תסתכל אחורה כי היא משאירה שם הרבה מאוד אופס… פתאום היא נתקלת באחד מאבירי החלומות וברגע אחד השניים דוהרים בענני האופוריה מלאי הקסם והתשוקה, אך לפתע הכול נקטע, ההצגה חייבת להימשך…אז היא…"בורחת בזריחה".

את הקליפ לשיר ביים אדם אקשטיין, צילם וערך גיא ברטוב והוא נעשה בשיתוף פעולה עם Sciplay. בקליפ משולבים קטעי וידיאו ארט ייחודיים בשפת הפיקסל ארט שמזוהה כל כך עם הליין (על ידי הארט דירקטור של הליין ושל עופרה עצמה – יוסי מדר).