עדן דרסו feat. לאבה דום / כל סוף יום

אחרי שיתופי פעולה עם התקווה 6 וקרן פלס וחיבוק מהמיינסטרים, הראפרית עדן דרסו מוציאה סוף סוף סינגל חדש מהאלבום הבא בהפקת כהן ולאבה דום.

כל סוף יום הוא שיר דאנסהול מקפיץ ומהפנט, המנון מסיבות שחוגג את סגנון החיים של ריקודים, פלירטוטים וחיי לילה – סגנון חיים שעדן וחברותיה מכירות היטב.
גם על הנושא הזה, עדן מפליאה לכתוב ולשיר בדיוק, חן ועוצמה שמאפיינות אותה והפכו אותה לאחת הראפריות הכי חשובות ובולטות בסצנה כיום.

הקליפ, בבימוי תיאו דולב ואקים דולינסקי, לוקח את הקונספט המסיבתי ומסובב אותו על הראש לכיוון של סרט אימה מכושף. עוד עדות לכך שעדן היא לא עוד זמרת וראפרית, אלא אמנית שהטאצ׳ המקורי שלה מתבטא בכל רובד של היצירה.

כל סוף יום מהווה הצצה ראשונה לאלבומה השני שיראה אור בחודשים הקרובים. השיר הופק מוזיקלית ע״י מיכאל כהן ולאבה דום ויוצא בשיתוף פעולה בין שיגולה רקורדס לחברת הליקון מיוזיק.

על עדן דרסו:
כבר הרבה זמן לא הגיעה לסצנה הישראלית המתפתחת דמות חדשה שיצרה כל כך הרבה רעש בכל כך מעט זמן, דרסו בת ה- 21, נחשבת לאחת היוצרות המבטיחות והמסקרנות בסביבה.

היא אחות קטנה ל-6 אחים, נולדה וגדלה בשכונת קרית משה, ברחובות, הוריה עלו לישראל במבצע שלמה יחד עם חמשת אחיה הגדולים.
הבית בו גדלה הוא בית מסורתי אבל היא מעולם לא הרגישה חיבור לדת בצבא שירתה כסמב"צית בעיר הבה"דים, ובמהלך שירותה הצבאי עבדה על אלבומה הראשון ״כתר שקוף״, אותו יצרה עם המפיק דיג׳י מש.

האלבום הכה גלים בסצנה ומחוצה לה ושלח אותה להופעות ברחבי הארץ, עם ליריקה מקורית ולא מתפשרת, פרספקטיבה חדשה, נשית ומרעננת, קול מרגש וסטייל נוטף, עדן דרסו היא כל מה שהיה חסר בהיפ הופ המקומי, ויותר. בשיריה היא לא מתביישת להיות אמיתית וישירה, לקלל, ולדבר על סקס וסמים.