עדן בן זקן / WTF

זמרת העשור, עדן בן זקן, פותחת את הקיץ עם סינגל חדש WTF, שהוא גם שיר הנושא של אלבומה החדש והשישי שעתיד לצאת בקיץ הקרוב.

השנה האחרונה שוב האירה פנים לעדן, כשאלבומה האחרון מועבט הוביל את המצעדים, הפך לאלבום השנה עם שרשרת להיטי ענק בזה אחר זה, כשמועבט זוכה בשיר השנה ביוטיוב ישראל, והיא עושה היסטוריה כזמרת הנשית הראשונה שזוכה בתואר הזה, ומשנה את תעשיית המוזיקה בישראל, מייצר ז'אנר חדש של הפקות, חוצה גילאים ומגדרים, מציג חדשנות ומביא את עדן שוב לשיאים חדשים בהם היא מסיימת את השנה עם כל התארים הגדולים: אלבום השנה, שיר השנה, והזמרת הנשית המושמעת ביותר באפל מיוזיק, ספוטפיי ויוטיוב בישראל.

את השנה החדשה היא פתחה בשיא נוסף, כשהפכה שוב לזמרת הנשית הראשונה בישראל שמילאה במופע 360 מעלות את היכל מנורה מבטחים, במופע המשותף עם זהבה בן.

ועכשיו עם פתיחת הקיץ, היא מכריזה על אלבום חדש ושיר חדש מתוכו שמשתחרר לאוויר.

הקליפ החדש של עדן בן זקן WTF, אחד מהקליפים היקרים והגדולים שנעשו בישראל עד היום, ע"י הבמאי המוביל והגדול בתחום רומן בוצ'אצקי מדבר על כל אחת ואחד שמשקיעים בעצמם, מתגנדרות ומתייפייפות לפני כל אירוע ויציאה, ובסה"כ רוצה שיגידו עליה וואוו!

הקליפ נפתח כאשר עדן בחדר הלבשה, מתלבטת מה ללבוש ומחליפה בגדים, היא מתאפרת, מתכוננת ("כבר 5 שעות") עד לרגע השיא שלפתע עדן "יוצאת" סוף סוף החוצה במיטבה "מתוקתקת" וסקסית כפי שעוד לא ראינו אותה עד היום – צועדת לתוך סט של מסלול אופנה יוקרתי מלא סטייל, שלמרות שאין אף אחד בקהל – היא צועדת עליו בביטחון ותעוזה מלאה. הסצינה באה להמחיש העצמה ואת השוויון של כל אחד ואחת מאתנו.

בקליפ אנו רואים שעדן מביאה ביטוי לא רק לעצמה כאישה, אלא לכל אחת ואחד שרוצים להיות ה100% של עצמם ברגע השיא.

אנו יכולים לראות דמויות שונות ומגוונת צועדות על המסלול כמו גברים, נשים, דראגיסטים, רקדניות מסצינת הווגינג, טרנסג'דרס ועוד. אורכו של סט המסלול אופנה הוא כ-18 מטר. גובהו כ-5 מטרים. כ-50 אנשי צוות עבדו על הקליפ.

עדן למדה את תנועות הריקוד ביום צילום עצמו, ללא חזרות לפניי. והוכיחה את כישוריה הגדולים גם בתחום הזה!

התוצאה: המנון קיץ, חדשני, אמיץ, מלא תעוזה, עם משב רוח מרענן, עם קליפ מדהים.