עדן בן זקן / עם או בלי לאהוב

זמרת העשור, עדן בן זקן, פותחת את הקיץ עם אלבום חדש ושישי, הכולל 15 שירים, רובם חדשים, אשר נחשפים לראשונה יחד עם יציאתו.

בין הסינגלים שכבר יצאו מהאלבום: WTF, אלף כוכבים (עם אייל גולן), פילטרים יפים (עם עדן חסון), כמה שנים, מה קרה, ממתק, בסוף כל יום (עם זהבה בן).

באלבום החדש מעורבת עדן בכתיבה ובהלחנה של 7 יצירות, יותר מכל אלבום קודם שלה, כשלצידה לוקחים חלק מיטב יוצרים, כותבים ומלחינים ביניהם: אבי אוחיון, קרן פלס, יעקב למאי, רון ביטון, אושר כהן, ינון יהל, מתן דרור, צליל קליפי, אודיה אזולאי, גיא דאן, ירדן "ג׳ורדי"פלג, תמר יהלומי ויהונתן קלימי, סתיו בגר, איתי שמעוני, אופיר כהן, טל ״טליסמאן״ בן נון וגלעד "MARKO" מרקוביץ׳, אלון פרץ, ערן קאשי, דור ברין, ליאור אברמוב, משה בן אברהם, אופק יקותיאל, נתנאל ששון, כפיר עזרן.

השנה האחרונה שוב האירה פנים לעדן, כשאלבומה האחרון מועבט הוביל את המצעדים, הפך לאלבום השנה עם שרשרת להיטי ענק בזה אחר זה, כשמועבט זוכה בשיר השנה ביוטיוב ישראל ועושה היסטוריה כזמרת הנשית הראשונה שזוכה בתואר הזה ומשנה את תעשיית המוזיקה בישראל, מייצר ז'אנר חדש של הפקות, חוצה גילאים ומגדרים, מציג חדשנות ומביא את עדן שוב לשיאים חדשים בהם היא מסיימת את השנה עם כל התארים הגדולים: אלבום השנה, שיר השנה, והזמרת הנשית המושמעת ביותר באפל מיוזיק, ספוטיפיי ויוטיוב בישראל.

את השנה החדשה היא פתחה בשיא נוסף, כשהפכה שוב לזמרת הנשית הראשונה בישראל שמילאה במופע 360 מעלות את היכל מנורה מבטחים, במופע המשותף עם זהבה בן.

ועכשיו עם פתיחת הקיץ, היא מכריזה על אלבום חדש ושיר חדש מתוכו שמשתחרר לאוויר.

בתחילת הקיץ שיחררה את WTF, אחד מהשירים הכי מדוברים של התקופה, שזוכה לביקורות מעולות מצד מבקרי מוזיקה רבים, מוביל את מצעדי ההשמעות ומעורר שיח רב כאחד מהשירים הסנסציוניים שיצאו בישראל בשנים האחרונות.

עם יציאת האלבום שיחררה עדן את הדואט המשותף עם אייל גולן, אלף כוכבים, במפגש פסגה ראשון של זמרת העשור עם זמר העשור.

התוצאה: אלבום מלא בהמנוני קיץ, חדשני, אמיץ, מלא תעוזה, עם משב רוח מרענן, בלדות מרגשות לצד להיטים מקפיצים.