עדי אולמנסקי / מכוונת לראש

עדי אולמנסקי באלבום חדש, אותו כתבה והפיקה מוזיקלית והוא כולל שיתופי פעולה עם טונה, פלד, כהן, שקל, דור 3, עידו מימון וטום פורמן.

שמעתם את זה? זה הקול של תקרת זכוכית נשברת. אבל בואו נשבור רגע כמה מיתוסים קודם: פחות חשגוזים במועדונים וסשנים בווילות נוצצות, יותר לשבת על ה*^*&% בלילות באולפנסקי הביתי ברמת גן סיטי ולברוא עולם מוזיקלי חדש ובבוקר לקום ללמד הפקה.

התוצאה היא האלבום החדש והוא נע על גשר דק שתלוי מעל הפער המוכר לכולנו – זה שבין השאיפות, הרצונות והאגו לבין המציאות והקשיים שהיא מביאה איתה. כי בשביל להרוויח כנות צריך לוותר על כמה קלישאות (אבל לא על כולן, כי בסוף זה גם כיף). וככה, בין טקסטים חשופים לביטים רוצחים, אולמנסקי מכוונת לראש אבל פותחת את הלב וכל זה בזמן שמשהו זז בבטן.

"האלבום הזה הגיע אחרי תקופה של לא מעט אי וודאות וגישוש באפלה. ניסיתי לחשוב ולכתוב לא דרך פילטרים, ועל כל ביט שנוצר ופסקה שנכתבה הרגשתי שאני מאפשרת עוד קצת אור. ועכשיו הוא – וגם אני, בחוץ. יצאתי למשימה לבד, כשבדרך הצטרפו חברים ויוצרים שאני לא פחות ממעריצה. תודה על כל וורס מדויק ועל הקונטרה שהייתי צריכה. אני מתרגשת וכל כך גאה, אפילו חוסר בטחון וחבר שלו הספק נעלמו באופק.
איזה כיף להגיד שמכוונת לראש זמין בכל הפלטפורמות."