נינט טייב & אסף אמדורסקי & Garden City Movement / הורגת

מפגש באולפן שהפך לסשן יצירה מטורף בין שלושת האמנים הביא ליצירת השיר הורגת וגם את הקליפ שיוצא עימו, בבימויו של תום גן – אור.

נינט: " היופי בשיר הזה, שהכול התחיל כל כך במקרה (וכנראה ממש לא במקרה כמובן). היה ערב אחד שהחלטתי כן לצאת עם חברים, שלא למטרת הופעה. במקרה נכחו במקום אסף אמדורסקי ויוני שרוני, מההרכב סיטי גארדן מובמנט, השעה הייתה מאוחרת מאוד והיינו איפשהו בדרינק השלישי. אסף בנונשלנטיות האופיינית לו, שאל את יוני ואותי אם עבדנו פעם יחד, בתגובה שנינו ענינו יחד את אותן המילים: ״עוד לא״. אסף שלף יומן טלפוני, אמר לנו לפתוח את שלנו, אמנם לקח לנו רגע למצוא את הטלפון, השעה הייתה 3 לפנות בוקר והיינו כבר די מבושמים. איתרנו את הניידים וקבענו סשן, שלושה שבועות קדימה, ככה בלי הכנות ומשום מקום. כולנו הופענו לסשן והשיר נכתב והופק ביום אחד. "

אסף אמדורסקי: "נינט ואני לא נפגשנו באולפן הקלטות מאז 2007, וגם את השיר שכתבנו והקלטנו אז – העדפנו לגנוז (בצדק, אולי). הרבה שנים עברו, שנינו פירקנו והרכבנו את עצמנו מחדש, כמוזיקאים וכאנשים. למפגש הזה, יחד עם יוני ורועי המוכשרים ( סיטי גארדן מובמנט), הגענו בלי דעה מוקדמת, בלי מגננות ובלי ציפיות, פתוחים וסקרנים ובטוחים בעצמנו מספיק כדי להראות זה לזו כמה אנו אוהבים. נפגשנו אצלי באולפן, יוני הקרין וידאו בסגנון ׳הגל החדש׳ הצרפתי של שנות השישים, והצעתי שנכתוב שיר שיוכל להיות פסקול לקליפ הזה. הבאתי בייסליין,יוני ונינט הלבישו על זה מלודיה, כתבתי את מילות הבית הראשון, נינט השלימה את הבית השני. במקביל, רועי, על המחשב, תיכנת את התופים והינדס את הסאונד ונינט הפציצה עם ריף הגיטרה כשיוני מנווט את הכתיבה ומנצח על הוייב.תוך שעתיים וחצי הוקלט הכל. אני גאה מאוד במפגש הזה, ושמח סוף סוף לשחרר את הקשר האישי והמוזיקלי הזה לראווה."

יוני שרוני – גארדן סיטי מובמנט: ״ יש רגעים שהכול בהם נכון. מהרגע שנכנסנו לאולפן, כל הדברים פשוט קרו בסערה מושלמת של יצירה מדהימה, תוך כמה דקות הבנו שיש קליק משוגע ומשם זה שט לשעות של חוויות שקשה לתאר. מה שקרה באולפן אצל אסף עוד יחזור בסדרת דוקו בעתיד. אנשים מנסים לשתף פעולה כל הזמן אבל מה שקרה בחדר בין ארבעתנו זה משהו מעבר לרגיל ואף רחוק משם. הכישרון והיכולת של אסף ונינט להביא רעיונות לכדי ביצוע מושלם השאירו אותנו עם עיניים נוצצות, מדובר בשני אנשים שפשוט כל כך כיף לעבוד איתם (זה עוד בלי בכלל להזכיר את כל מה שהלך בקליפ) שאין לנו אלא רק להוקיר תודה למסע שלנו שממשיך לקחת אותנו רחוק מאוד״.