נורוז / פלפלית

אחרי שכבש את מצעדי הפלייליסט עם משוגעת ורגע לפני מופע נגנים חדש ברידינג 3, משחרר נורוז סינגל סולו, פלפלית שכתב והלחין יחד עם יובל מעיין ובוי אצ'י.

את הסינגל ילווה קליפ אשר צולם על גרין סקרין בהשראת קליפים נוסטלגיים משנות ה80 ונגיעות סאטיריות תוך שילוב רפרנסים שמתכתבים עם הDNA של נורוז כאומן.

נורוז: "אם הייתי צריך להגדיר את פלפלית אז זה כמו שלקובי עוז מלהקת טיפקס ולפארל וויליאמס מהנפטונס היה ילד משותף והילד הזה היה מאומץ על ידי ג'סטין טימברלייק. לשמחתי פלפלית זה הבייבי שלי ושל השותפים שלי ליצירה".

נורוז בן ה- 23 הוא אחד מהאומנים והיוצרים הבולטים בראפ הישראלי, אחראי על להיטים כמו דובשנייה, מגבת באוויר, ברוך הבא לבלאגן, מרגיש נפלא ועוד. כל אלו סימנו אותו כפורץ דרך עוד בתחילת דרכו בגיל 16 והיום נחשב לראפר מוביל, צעיר ובועט בסצנת ההיפ הופ והראפ הישראלי.

עכשיו הוא משיק סינגל סולו חדש פלפלית יחד עם יובל מעיין ובוי אצ'י שנכתב כשיר המלווה את השגרה היומית של החברים תוך כדי שהם מחזרים ושמים עין במועדון על בחורות סוחפות, אמביציוזיות וחריפות ומכאן שם הסינגל. את הקליפ הפיקו AVOXVISION על גרין סקרין בהשראת קליפים נוסטלגים ונגיעות סאטיריות.

ב-28 לינואר יופיע נורוז ברדינג 3 במופע ראשון וחדש עם נגנים ושם יבצע את מיטב הלהיטים שיצאו לאורך השנים, חומרים חדשים ושיתופי פעולה מעניינים. מאז שהחל לבנות לעצמו קהל גרעיני שחובב את הז'אנר במועדוני קונספט קטנים, החל נורוז להביא את האומנות שלו למיינסטרים הישראלי ועושה עוד צעד בדרכו המוסיקלית.