נורוז / אפילו לא שואל

אחרי שכבש את מצעדי הפלייליסט עם פלפלית, משוגעת, דובשנייה ועוד, משחרר נורוז סינגל סולו נוסף עם טוויסט אקטואלי יחד עם גיל ויין וטל קסטיאל – אפילו לא שואל.

הסינגל החדש נוצר כ"תשובה" לשיר המקורי שכתב והלחין גיל ויין אל תשאלי אותו ביצע בניה ברבי ב2018. מדובר בהומאג' שבעולם כבר תפס עם הלהיט של מיילי סיירוס 'FLOWERS' , והחיבור בין נורוז, קסטיאל וויין יצר אינטרפרטציה אישית אותה כתבו, הלחינו ועיבדו מחדש.

נורוז: ״זכות גדולה עבורי לקבל את ברכתו של גיל ויין לפרויקט וכבוד לשתף פעולה עם יוצר מוכשר כמוהו. שמח שהצלחתי לקחת את השיר למקום שלי ובמקביל לרפרנס את הגאונות של המקור״.

השיר נולד מישיבה משותפת של ויין, קסטיאל ונורוז שיחד חשבו על רעיון מרענן ושונה בנוף של המוסיקה הישראלית. הם לקחו השראה מההיפ הופ העולמי ובמיוחד באירופה, שם לוקחים שיר ישן ומסמפלים אותו לצד ביטים עדכניים בהשפעת ז'אנר הדריל. באולפן, חשב נורוז לקחת שיר אהוב של גיל ויין, ואם כבר לעבוד על משהו, אז לפחות שנמצא בתוך בית היצירה שלהם. גיל נתן את ברכתו והחיבור מאז עבד בצורה טבעית ואותנטית.

נורוז בן ה23 הוא אחד מהאומנים והיוצרים הבולטים בראפ הישראלי, אחראי על הלהיטים כמו פלפלית, דובשנייה, מגבת באוויר, ברוך הבא לבלאגן, מרגיש נפלא ועוד. כל אלו סימנו אותו כפורץ דרך עוד בתחילת דרכו בגיל 16 והיום נחשב לראפר מוביל, צעיר ובועט בסצנת ההיפ הופ והראפ הישראלי.