מירי מסיקה / נשארנו ביחד

נדמה שאין איש בישראל שיש צורך להציג בפניו את מירי מסיקה, אחת הזמרות והפרפורמריות הגדולות ביותר שיש לנו במוסיקה הישראלית, כשאין פסגה ושיא שלא נרשמו לזכותה במהלך הקריירה המפוארת שלה. הישג חסר תקדים נוסף נרשם לזכותה, הפעם בזירה הבינלאומית – כאשר לאחרונה הכריזו בלונדון על מירי כמועמדת לפרס החשוב ביותר בעולם התיאטרון הבריטי ואף העולמי, "פרס אוליבייה"- על תפקידה הראשי במחזמר ביקור התזמורת, יחד עם אלון אבוטבול המשחק לצידה, והמחזמר כולו, שאף הוא מועמד לפרס המחזמר הטוב של השנה.

מירי שבה לארץ לפני מספר חודשים, היישר לסיבוב הופעות בכל הארץ שכלל גם את היכל התרבות וביום חמישי הקרוב היא תופיע בבנייני האומה. לצד סיבוב ההופעות שסיפקו את הגעגוע העצום לבמה ממנה נעדרה בזמן שהותה בלונדון, חשוב היה למירי לשחרר גם מוסיקה חדשה. זהו השיר הראשון שנבחר, ובימים אלה מירי עובדת על אלבום חדש.

מירי מסיקה: "חזרתי מלונדון והבנתי שאפשר להוציא אותי מישראל אבל לא את ישראל ממני. גם איפה שמדברים אנגלית ראו לי את חיפה ואת תל אביב ואת ירושלים. האהבות שלי נרקמות בדרכים, תמיד באיזו נסיעה בדרך לכנרת, למצדה לתל אביב, גם הריבים המרים ביותר היו במכונית אבל בסוף תמיד הגענו הביתה. ונשארנו ביחד.

זה שיר אהבה ישראלי ועוד יותר מזה , שיר אהבה לישראל".