מירב הלינגר / לקבל אהבה

עם קול שחודר אל הלב וחותם אישי שקשה לפספס, הזמרת-יוצרת מירב הלינגר היא מההבטחות הבאות של סצנת הפופ המקומית.
לאחר ההצלחה של נתמכר שוב, הדואט שלה עם הזמר רון בוחניק (שקופים, מעבר לנהר), הלינגר משחררת סינגל חדש ומסקרן, לקבל אהבה, שיוצא בחודש אלול ולא במקרה.

"הכל הסתדר, רק הבית בוער / מבפנים", כותבת מירב הלינגר בשירה החדש. לכאורה, יש כאן סתירה פנימית. אך המילים האלה משקפות את עולמה כאישה וכיוצרת דתייה שמתמודדת עם שאלות של זהות, אמונה ואהבה. איך כשנדמה שהכל מסתדר – דווקא אז מתגברת התחושה שמשהו חסר. "אני לא מצליחה לעבוד בשבילך", שרה מירב באומץ ובכנות ונוגעת בקושי להתמסר למשהו גדול מאיתנו, ובצורך הבסיסי של כולנו – לקבל אהבה.

השיר, שהופק על ידי עדי רותם (קרן פלס, דיקלה, רביב כנר), מלווה בתזמור מיתרים סוחף שכתב אבנר קלמר ובשילוב הכתיבה החודרת של הלינגר, מעניקים ממד נוסף, עוצמתי ואותנטי לקולה הייחודי.

מירב הלינגר, זמרת, יוצרת ופסנתרנית, הוציאה את האלבום במבט אחד כחול ואת האי.פי שרשרת פרידות ועובדת כעת על אלבומה השלישי. שיריה שובצו בפלייליסטים נחשבים בספוטיפיי ובאפל מיוזיק (EQUAL, פופ ישראלי, New Music Daily, צ׳יל ישראלי), והסינגלים ימים יעידו וזה לא הכל או כלום היו חלק מפס הקול של סדרת הדרמה "בעלת החלומות" בהוט. הלינגר הופיעה על במות רבות, השתתפה בפסטיבלים ושיתפה פעולה עם איפה הילד, איה כורם, יוני רכטר ואחרים. הסינגל האחרון נתמכר שוב, זכה להשמעות רבות ברדיו (כאן ג', 100fm), ואף נכנס לרשימת "50 הוויראליים של ישראל" בספוטיפיי.

לקבל אהבה שכתבה והלחינה הלינגר והופק על ידי עדי רותם הוא הסינגל השלישי מתוך אלבום חדש שעתיד לצאת בתחילת 2023.