מור סויסה / בכיוון שלך

בכיוון שלך, סינגל שלישי מתוך האי.פי ילד בהפקת מאור אלוש.

כשמור סויסה מוצא חיבור למישהו, הוא לא מסתפק באידיאליזציה או מחמאות שטחיות. הוא רואה פנימה ויודע לנמק מה באדם הספציפי הזה קסם לו, מה האיר בו ומה העיר אותו להתבונן עליו בעיניים אוהבות. השיר בכיוון שלך הוא הדרך שלו "לשים נקודה בסוף משפט" ולעשות אינטגרציה לקשר שהתחיל כסיפור אהבה לא ממומש במזרח והמשיך בכמיהה לחזור לקשר חברי.

זה התחיל לפני כמה שנים בהודו. הוא פגש מישהי אינטליגנטית, מצחיקה וכזו שיודעת לדרוש מאנשים דברים עם חיוך ולגרום להם לעזור לה ב"אפס מאמץ". כאדם עם קווים של חרדה חברתית, הוא העריץ את היכולת הזו שלה והדרך להתאהבות היתה קצרה. השיר נע בין אותו רגע בהודו, עד לנסיונות לחזור לקשר בארץ. כשהוא שר "גם אם תטוסי עד הירח אני רץ בכיוון שלך", הוא מדבר על הצעדים שעשה בניסיון לקרב אותה חזרה כחברה.

כמו אותה בחורה, גם בכיוון שלך מוציא צד אחר במור, פחות אינדי מינימליסטי ויותר פופ שיש בו מן הרְקִידוּת. תהליך ההפקה הושפע מחומרים של כוכבת האירוויזיון רוזה לין, שהכיר באופן אישי כחלק מהתנדבותו כמנהל קהילה בלייבל "NVAK" שעוזר לקדם מוזיקאים בעולם.

זהו הסינגל השלישי מתוך האי.פי ילד, מתוכו יצאו ליפול וסרט. הוא מגולל את תנועתו של מור בעולם ואת הדרך שלו כאדם רגיש מאוד, שמנסה לנווט בין גלים של אמונה עצמית לתהומות של ספק וקושי לייצר חיבור. אוסף הניגודים שמרכיבים את הזהות שלו באים לידי ביטוי במוזיקה ובשירים שלכל אחד מהם יש את הפוטנציאל לפגוש אותך בדיוק ברגע הנכון ולהיכנס ישר ללב.

מילים ולחן: מור סויסה
הפקה מוזיקלית, עיבוד: מאור אלוש