מוקי / חזק עם הלב וקרוב עם הגוף

מוקי: "אני מאמין בהתפתחות והתקדמות בלתי פוסקת לאורך כל החיים שלי כאמן. לחפש, לבדוק גבולות, לנסות טעמים, צבעים, להמציא סגנונות חדשים, לברוח מהגדרות ומשבצות. בסופו של דבר אני תמיד אני – רק אחרת. כאמן, הבית שלי, הוא הקיום והחיים שהם אינסופיים ומשתנים תמיד. האלבום הזה הוא מניפסט של אמן שממשיך תמיד לזוז, להיות בתנועה, שבז לכבלים ולקירות ומחפש תמיד את הצעד הבא. זכות גדולה ושמחה עמוקה עבורי, לשתף פעולה עם יוצרים נוספים רבים שהם כל כך מוכשרים ומלאי תשוקה לעשייה ויצירה".

לאחר תקופה ארוכה של למעלה מ-5 שנים, מוקי משחרר את אלבומו השמיני – חזק עם הלב וקרוב עם הגוף.

שיר הנושא מתוך האלבום חזק עם הלב וקרוב עם הגוף, שכבר שובץ בפלייליסטים נבחרים ומשמעותיים ברשתות המוזיקה השונות וגם מופיע על עטיפת הפלייליסט החגיגית – פופ ישראלי חדש בספוטיפיי.

האלבום החדש הכולל 12 שירים, שופע סגנונות ושפות מוזיקליות המציגות לנו צדדים חדשים של מוקי שנע בין עולמות של היפ הופ, סול, רוק וכולם בדרכו הייחודית. באלבום זה, מוקי משתף פעולה עם יוצרים מובילים ובניהם: עברי לידר, ברי סחרוף, ג'וני גולדשטיין, רון ביטון, יינון יהל, עדן חסון, סתיו בגר, אבי אוחיון, ג'ימבו ג'יי, צליל קליפי, גיל ווין, יוסף בך, מאור יצחקי, מאור תיתון, מתן דרור, אורי אבני, גל פינדלינג, איתי צוק, רוני בראון, אייל (שקל) דווידי, סהר ישראל חגי ונועם עקרבי.

בדרכו הייחודית מגיש מוקי לקהל טקסטים עמוקים וחשופים הארוזים במעטפת מוסיקלית מקורית.

בנוסף לעיסוקו היומיומי במוזיקה, בימים אלה מוקי משתתף בקמפיין אופנה לרשת המצליחה פקטורי 54 ובקרוב גם יככב בעונה החדשה של הסדרה המדוברת גולסטאר המשודרת ב-הוט. לאורך הקריירה מוקי הופיע בתפקידי משחק מרכזיים, שיחק בסדרות, הגיש, שפט בתוכניות ראליטי מוזיקה ועוד.

מוקי מחזיק ברשימת תארים מרשימים ובתוכה: "אלבומי השנה", "שירי השנה", תואר "אמן השנה", "כותב השנה" של אקו"ם ובתארים נוספים. אלבומו לב חופשי שבר את כל השיאים ויצר תקדים כשהעמיד בראש המצעד השנתי לאותה שנה, שני שירים בשני המקומות הראשונים – לב חופשי ו-ילד של אבא.