מאי מלר / זהב

blank

מאי מלר, 29, זמרת, יוצרת ושחקנית, חיה ונושמת את הבמה מגיל צעיר, שירתה בלהקה צבאית ולאחר השחרור החלה ללמוד משחק בסמינר הקיבוצים.
עם סיום הלימודים החלה לשחק בתיאטרון הבימה בהצגות ומחזות זמר בתפקידים מובילים, ביניהם "עושה כרצונו", "מיקה שלי", "אביב מתעורר", "מצדה 1942", "עוד חוזר הניגון״, ״וכי מהו טיול״, ״ינטל״ ועוד.

עד כה הוציאה מאי לרדיו 2 שירים אשר גרמו להתעניינות תקשורתית והושמעו בתחנות הרדיו השונות: עוד נראה את השמש (אשר נוגן גם בפלייליסט לילה בגלגל"צ) ורואה לי הכול, בהפקתו המוסיקלית של יושי.

מאי מספרת על הסינגל זהב:

"זהב הוא השיר הראשון שעבדנו עליו יושי ואני. איכשהו הזמן עבר ויצאו קודם שני סינגלים אחרים, מה שמעצים בי את ההתרגשות, והופך את זהב למיוחד עבורי. אי אפשר היה לדחוק ברגע ובדרך בו רצה לצאת.

ועכשיו, אנחנו כאן.

אני נזכרת ששרנו את השיר בפעם הראשונה באולפן. ישבנו עם גיטרה קלאסית, פריטות פשוטות, וריח של פירות חתוכים על השולחן. תחושה של קלילות באוויר. ברגע, יושי ואני הרגשנו שהקסם קורה. משהו שאם ננסה להסביר במילים, הוא יעלם.

המשאלה שלי היא תמיד לחבר.

אין תחליף לתחושה של לשמוע שיר, להרגיש שהשיר הגיע בול בזמן, שהוא מדבר אליך, סימן חשוב בדרך, ביצירה.

בעצם, זו מהות השיר.

חלק בלתי נפרד מהיצירה הזו, הוא החיבור שלי עם נשים מופלאות בחיי. בראש ובראשונה אמא שלי האחת והיחידה שגם משתתפת בקליפ. איתה גם ארבע חברות – זאבות שלי, שגייסו את האימהות שלהן לקליפ, כולן יפות, טובות וזוהרות.

יש לנו סימנים בכל מקום. רק לפתוח עיניים. זהב".