יפעת בר סלע / תפילות קטנות

המוזיקאית והיוצרת יפעת בר סלע מוציאה את הסינגל החדש תפילות קטנות.

יפעת בר סלע: "את השיר כתבתי מתוך רצון להגשים את החלום שלי לגעת באנשים באמצעות המוזיקה והשירים. דרך השיר הזה חשוב לי להעביר את המסר, שאם לאדם יש חלום שבוער בו לממש, זה אף פעם לא מאוחר ללכת אחרי הלב ועל אף הקשיים, הפחדים ואולי סביבה שלא תמיד תומכת, כן ללכת עם התפילות שבלב ולממש את החלום".

השיר תפילות קטנות נולד במסגרת סדנת כתיבה אינטימית, שנוצרה בקבוצת ווטסאפ במהלך תקופת הקורונה, בה בכל שבוע יוצרים משתפים את הקבוצה בשיר שנולד.

יפעת הרגישה שהמילים בשיר זקוקות להשלמה והחליטה לפנות לפזמונאית חנה גולדברג וכך המילים של השיר הושלמו. מאחורי ההפקה המוזיקלית עומד גלעד שמואלי (עידן רייכל, קרן פלס, עידן רפאל חביב ועוד), שבימים אלו יפעת עובדת איתו על אלבומה השני.

לפני כעשור במהלך עבודתה כמתמחה בפסיכולוגיה חינוכית, החליטה יפעת בר סלע ללכת אחר החלום שלה והחלה ללמוד בביה"ס למוזיקה וכך מצאה את עצמה שרה לראשונה מול קהל שירים מקוריים שיצרה בעצמה. לאחר שלוש שנים של התמחות, הלכה יפעת עם הלב והחלה לשיר לתלמידים מהחינוך המיוחד. מאז עזבה את עבודתה בשירות הפסיכולוגי וכיום היא עובדת כמורה למוזיקה עם בני נוער מהחינוך המיוחד ועובדת עם בני גיל הזהב דרך המוזיקה והתנועה. בפברואר 2020 היא הוציאה את אלבום הבכורה שלה יש לך מקום.
בימים אלו יפעת מופיעה עם הגיטרה שלה רחבי הארץ ומבצעת שירים מהאלבום הראשון ושירים חדשים.

מילים: יפעת בר סלע וחנה גולדברג
לחן: יפעת בר סלע
הפקה מוסיקלית: גלעד שמואלי