יעל זלינגר / לנצח

אוהבי ההופעות לבטח נתקלו ביעל זלינגר כשהיא ממגנטת על הבמה עם יסמין מועלם, בלקן ביט בוקס, רונה קינן , עידן חביב ועוד, איתם היא מופיעה כנגנית ו/או מפיקה מוזיקלית.

עכשיו הגיע הזמן שלה לצאת לפרונט עם אלבום סולו ראשון בעברית אותו כתבה, הלחינה והפיקה עם שותפה לאלבום עידן רבינוביץ' (הקולקטיב) כשלחלק מההפקה הצטרף מתן אגוזי.

זלינגר היא קפסולת קסם מרוכזת עם אחוז כשרון גבוה. מהרגע הראשון שנגעה בקלידים אי שם בגיל 6, החיבור היה בלתי נפרד. החל מללמד מוזיקה בפנימייה, דרך להקה צבאית, ומשם בצעדים קטנים והתמדה נפתחו עוד ועוד דלתות וכיום השם שלה הולך לפניה כאחת המוזיקאיות המוכשרות כאן.

היישות המוזיקלית של זלינגר על הבמה ובאולפן מתמזגת עם זו של החיים: נטולת עכבות, לב פתוח על השולחן, קורנת אך לא מתייפיפת. נשיות שאינה מהונדסת ועל כן היא הכי אמיתית, בביטוי עצמי שהוא סלף מייד – עם עולם השראות והשפעות צבעוני, ממוצארט ועד טיקטוק. היצירה של יעל מושתתת על הבסיס המוזיקלי שלה כנגנית וזמרת, והיא מתאפיינת בהרבה קלידים, שירות וביטים ובעיקר ניסיון לא להתחייב לסגנון מוזיקלי אחד ולגשת ליצירה ממקום משוחרר.

לנצח הוא שיר אהבה שלא מתבייש לחגוג גם את הרגעים חסרי הביטחון והשבריריים שלה. והוא יוצא עם קליפ מטריף שיצרו אור עדני ואור בן זריהן.

בחודשים הקרובים ייראו אור סינגלים נוספים מתוך האלבום שיצא בהמשך 2023.

מילים: יעל זלינגר
לחן: יעל זלינגר ועידן רבינוביץ
הפקה מוזיקלית: יעל זלינגר, עידן רבינוביץ ומתן אגוזי