יעל זלינגר / יותר קל

אחרי 4 סינגלים שסקרנו וטפטפו את הכשרון הענק של יעל זלינגר, אלבום הבכורה שלה, יותר קל, רואה היום אור, וכל הסימנים מראים שזו הולכת להיות השנה שלה.

האלבום מורכב משירים אישיים שכתבה זלינגר, בהם היא מביאה לידי ביטוי נשיות מעניינת ולא מהונדסת, ומציגה את עצמה ללא פילטרים, נטולת עכבות אך גם חסרת בטחון, אוהבת ונפגעת, חוששת להתמסר – אבל טוטאלית ברגש. יחד עם עידן רבינוביץ' ומתן אגוזי יצרה זלינגר אלבום שכולו פופ אינטליגנטי על בסיס מלודיות מנצחות, ביטים והרבה קלידים, על בסיס עולם השראות צבעוני שהיא מביאה, ממוצארט ועד טיקטוק.

מהרגע הראשון שנגעה בקליד אי שם בגיל 6 החיבור היה בלתי נפרד ובשנים האחרונות שמה של יעל זלינגר הלך לפניה כאחת המוזיקאיות המוכשרות שפועלות כאן. אוהבי ההופעות נתקלו בה מזמן, כשהיא ממגנטת על הבמה עם יסמין מועלם, בלקן ביט בוקס, רונה קינן , עידן חביב ועוד. עכשיו הגיע הזמן שלה לצאת לפרונט עם אלבום סולו ראשון ומצופה, כשבמוסף גלריה של עיתון הארץ כבר הכתירו אותה כ'אחד מהקולות החדשים של 2023,' אפל מיוזיק בחרו בה לככב בנבחרת ה 'UP NEXT' שלהם והיא גם תופיע בפסטיבל אינדינגב ופסטיבל הפסנתר הקרובים.