יסמין מועלם / לא היה מעולם

המוזיקאית והזמרת יסמין מועלם מוציאה היום את לא היה מעולם, שיר הנושא מתוך הסדרה בלאדי מורי, חצי שנה בדיוק אחרי השיר האחרון יחפים וכמעט ארבעה חודשים אחרי לידת בתה הבכורה.

לא היה מעולם שנכתב והולחן על ידי יסמין (הפקה מוזיקלית: טהר רפלד שפי ויסמין) חיכה במגירה הוירטואלית לרגע הנכון וכשיסמין קיבלה את התסריט לסדרה בלאדי מורי (YES) היה ברור שהכל מתחבר. כמו הסדרה, כך גם השיר עוסק במסע אחרי אהבת אמת, דרך מפותלת ומלאת אכזבות לעתים – וגם הוא דווקא במקום הכי קשה מוצא את הדרך להרים, עם ביט בוסה נובה ממכר והשירה של יסמין שנצבעת בצבעים חדשים.

השחקניות הראשיות בסדרה, רותם סלע ונעמי לבוב משתתפות גם בקליפ הרשמי לשיר (בימוי:תמר גורן), כי חברות אמת תמיד יהיו שם בשבילך עם בקבוק יין, בדיוק כשההוא איכזב.

״לא היה מעולם נכתב בתקופה שבה הייתי בחורה שמחפשת אחרי אהבת אמת בתמימות מתוקה ומוצאת את עצמי מתאכזבת שוב ושוב. למזלי כשהפסקתי לחפש מצאתי, אבל השיר הזה תמיד יזכיר לי תקופה גם מבלבלת וגם מצחיקה ואין מושלם יותר ממנו ללוות סדרה גאונית שמתארת בדיוק את אותה החוויה.״

עם צאת השיר חוזרת יסמין גם לבמות, אחרי חופשת לידה קצרה. כבר לפני שבוע היא הטריפה אלפים בפסטיבל ג'נסיס והיא תעשה זאת לאורך הקיץ, עם הקהל שחיכה לה בזרועות פתוחות.