ילדי בית העץ / ילדי בית העץ 5

ילדי בית העץ, הפרויקט של רן ויאיא כהן – אהרונוב שכבש מדינה שלמה, חוזר עם אלבום חמישי ומשיק עונה שישית של סדרת הטלוויזיה המצליחה.

רן ויאיא כהן אהרונוב: "מה שהכי מרגש אותנו בפרויקט שלנו הוא לשמוע מאנשים את הסיפורים על איך הפרויקט משפיע על החיים של משפחות רבות דרך כל החלקים שלו. הפעם התמקדנו בשירים ובסדרה במסרים חברתיים ומעצימים שנוגעים גם בנקודות של קושי מתוך אמונה שלילדים (ולכולנו) יש כוח לשנות."

באלבום החמישי ממשיכים רן ויאיא לגעת גם בנושאים מורכבים כמו דיכאון, גזענות, לחץ חברתי ועוד, בדרך הייחודית להם, וממשיכים גם הפעם לשתף פעולה עם מיטב האומנים בהם: רן דנקר, אליאנה תדהר, טדי נגוסה ועוד.

הפרויקט הרב תרבותי המצליח שהוא גם סדרת טלוויזיה, גם מופע ילדים, הצגת תיאטרון ובעיקר ספרים ושירים מדהימים לילדים – משיק גם משחק חברתי חדש להתמודדות של ילדים עם מצבים חברתיים,בשיתוף קודקוד משחקים.

רן ויאיא כהן אהרונוב: "התחלנו לכתוב את השירים החדשים לאלבום ילדי בית העץ 5 מיד אחרי הקורונה. ביקשנו ממעריצי הלהקה שישלחו רעיונות לשירים חדשים ואחד מהנושאים שחזרו על עצמם היה, דיכאון אצל ילדים. אז כתבנו את דבר שמסביר עד כמה חשוב לשחרר את הכאב שיושב לנו על הלב. דבר מתעסק עם ההתמודדות של כל אחד מאיתנו בעולם הרגשי-פנימי בלי שום קשר לגיל."

למעלה מ – 150 מליון צפיות בדיגיטל וב-VOD של כאן חינוכית נצברו לסדרת הילדים והנוער הפופולארית, שההמתנה לעונתה החדשה עוררה ציפייה רבה בקרב הילדים והנוער. הסדרה ילדי בית העץ" זכתה בארבע עונותיה הקודמות ב- 12 פרסי אקדמיה לטלוויזיה עבור הסדרה הקומית הטובה ביותר, בימוי (שירילי דשא), תסריט (שירילי דשא ורועי שגב), משחק (יניב ביטון) ומוסיקה מקורית (יאיא כהן אהרונוב) ומועמדת השנה ל9 פרסים.

יאיא זכה בפרס אקום עבור הלחנים בילדי בית העץ ו-5 הספרים שרן כתב הפכו לרבי מכר ונבחרו לאהובים ביותר על ילדי ישראל במצעד הספרים.

הרכב ילדי בית העץ:
בס, שירה: יאיא כהן אהרונוב,
שירה: איילה אינגדשט
גיטרה: גלעד בן ליש
קלידים: אלון רדעי.

התוכנית בשיתוף ובהשראת פרויקט ילדי בית העץ מבית הליקון ארומה מיוזיק.
בקרו באתר הרשמי של ילדי בית העץ – https://treehousekids.co.il