יאיא / כל צעד

יאיא כהן אהרונוב מוציא את הסינגל כל צעד מתוך אלבום סולו שלישי שבדרך.
מאחורי השיר עומד סיפור מיוחד:
יאיא: "לפני כמה שנים במהלך שיטוט יומי בין אתרי האינטרנט, נתקלתי באייטם על שיר חדש של אביב גדג' בשם "כל צעד", המילים הופיעו תחילה ואז השיר המוקלט. קראתי את המילים וקרה לי דבר מוזר – נתפסתי חזק, עד כדי כך שלמילים שקראתי הייתה כבר מנגינה בתוך הראש שלי. כשלחצתי פליי על השיר המוקלט, גיליתי שאביב לקח את זה לכוון אחר לגמרי ממה שדמיינתי.. אז הייתי חייב לנסות להוציא את המנגינה הזאת מהראש אל המציאות, תפסתי גיטרה וזה התחיל להתנגן וכך נולד לכל צעד לחן נוסף שקיבל את החליפה שנבנתה לו לאט לאט בהקלטות האלבום שלי.

"כל אבן שפגעה בי היא עוד אבן שאיתה אבנה את הגשר" – אם הייתי בעניין של לקעקע משפטים על הגוף, כנראה שזה היה המשפט הנבחר שמגלם בתוכו את תפיסת החיים המרכזית שלי, שאומרת שהמכות שאתה חוטף הם אלו שמכוונות אותך אל המקום נכון עבורך."

השיר מלווה בקליפ בבימוי של תמר גורן.

את האלבום יצר יאיא כמעט לבדו. הוא הלחין וכתב את רוב השירים, ניגן את כל הכלים והפיק אותו בעצמו. באלבום יש מספר שיתופי פעולה מעניינים עם: חנן בן ארי, יהלי סובול, אביב גדג' ונטע אלקיים.

יאיא מוכר לנו כבר שנים רבות כבסיסט וממייסדי להקת "הדג נחש", מאחוריו שני אלבומי סולו, פרוייקט הילדים המצליח " ילדי בית העץ" ואינספור שיתופי פעולה שונים ומגוונים עם אמנים ויוצרים, זכה ב 4 פרסי אקו"ם, וכתב שירים שהפכו להיטים כמו: לחן של "ילד של אבא" של מוקי, מילים ולחן ל"שמש" של שי צברי, לחן והפקה ל"נתראה בגלגול הבא" של רביד פלוטניק ועוד. לאט לאט כובש לעצמו שביל עצמאי במקביל לשבילים הנוספים בחייו ומבסס את עצמו כיוצר מעניין ומוערך במוזיקה הישראלית.