המשקפיים של נויפלד & גלי עטרי / לאן לחזור

רגע מרגש בפרויקט המשקפיים של נויפלד, שיר משותף עם גלי עטרי, מהזמרות האהובות והמצליחות בישראל כבר למעלה מארבעה עשורים.

גלי עטרי ידועה כזמרת שלאורך השנים ידעה לבחור את היוצרים, המפיקים וכמובן השירים הרבים שהוציאה שזכו לפופולאריות עצומה, הפכו לנכסי צאן ברזל ומושמעים בכל תחנות הרדיו. הפעם התהליך היה קצת הפוך, שמוליק ופרוייקט המשקפיים כיוונו לקולה ולאישיותה של גלי .

גלי עטרי :"הפנייה של שמוליק ופרוייקט המשקפיים הגיעה אליי בעיצומה של עבודה על שירים חדשים. הרגשתי שאני מתחברת לשיר הזה כמעט מהאזנה הראשונה. לאן לחזור מדבר על התחלות חדשות, על רצון לעבודה עצמית, על שיחות עם אלוהים, למצוא את החוזק שבנו גם בימים של חולשה ולדעת תמיד שיש לאן לחזור. לבית שלנו, לאהבות שלנו".

שמוליק:" את השיר הזה כתבנו יחד רום שינדלר, אופיר רועי ואני. וממש בהקלטת הסקיצה הראשונה ראינו לנגד עינינו את גלי עטרי. התרגשתי מאד לראות שגלי התחברה במהירות לשיר ולפרוייקט. זה לא שיר רגיל בשבילנו. גלי מצליחה להגיש טקסט כמו שרק היא יודעת ואני כמובן נרגש מאד מהתוצאה" .

שמוליק נויפלד, מהמלחינים והמפיקים המוערכים, מי שהלחין את "אף אחת", "זיקוקים", "קול אחד", "אוהבת אותי ים" ועוד, ממשיך את פרוייקט "המשקפיים "ומקליט שירים חדשים שישוחררו בקרוב, כל שיר מקבל חיים וצבע משל עצמו… והביצועים השונים בונים יחד יצירה שלמה אחת.

מילים, לחן והפקה מוסיקלית: אופיר יוגב, רום שינדלר, רועי נויפלד ושמוליק נויפלד.