הילי ילון / The goodbye Song

הילי ילון, אמנית רבת כישרונות, שחקנית, מוזיקאית, יוצרת ומבצעת הידועה בזכות תפקידיה בטלוויזיה ובקולנוע, כולל הסדרה "השמיניה", גאה להודיע על הוצאת הסינגל החדש שלה שיר פרידה, שהופק בשיתוף פעולה עם המפיק והיוצר רן ניר.

לאחר הלידה הטריה של בתה גוני, הילי נפרדת בעזרת השיר מהדפוסים ששיבשו את מסע חייה. בכנות ובפשטות הכובשת המאפיינות אותה, הילי מעניקה לעולם מתנה – המנון מהפנט שמרגיש כאילו 38 שנות חייה מקופלות בכמה דקות של שיר, שאי אפשר שלא לזמזם אותו גם אחרי שמיעה אחת.

ההרפתקנות היצירתית של הילי ילון העניקה לה הכרה במגוון מדיומים, והמחויבות חסרת הפשרות לביטוי היצירתי שלה ניכרת גם בשיר פרידה. בצירוף הכישרון המוזיקלי יוצא הדופן של רן ניר, שיתוף הפעולה הזה מבטיח חוויה רוחנית, מעוררת מחשבה והשראה.

אודות הילי ילון:

הילי ילון היא אמנית, שחקנית, מוזיקאית יוצרת ומבצעת רבת הישגים, ידועה בתפקידיה בטלוויזיה ובקולנוע ובקריירה המוזיקלית שלה. עם מגוון רחב של כשרונות ומחויבות ללא פשרות לביטוי היצירתי שלה, הילי שובה את לב הקהלים בכל המדיומים. הסינגל האחרון של הילי, שיר פרידה, שהופק בשיתוף עם רן ניר, מסמן פרק חדש ומעצים במסע היצירתי שלה.

אודות רן ניר:

רן ניר הוא מוזיקאי ומפיק ישראלי שמתגורר בברלין. ניר ידוע בזכות עבודתו בעבר עם אסף אבידן ובזכות קריירת הסולו שלו בימים אלו. הכשרון של רן ניר מקיף את עבודתו כמפיק וכיוצר שותף עם אמנים בז'אנרים שונים ומגוונים. תוך הפגנת תעוזה מוסיקלית, הוא מביא את סגנון ההפקה הייחודי שלו לשיתוף הפעולה עם הילי ילון בסינגל החדש.