בר גרינזייד / בא לי

הזמרת בר גרינזייד (14.5), מכוכבות הרשת הגדולות בישראל (1.35 מיליון עוקבים ביוטיוב וביליון ו-200 מיליון צפיות), בשיר פופי קצבי שהולך להפוך את ימי סוף הקיץ החמים ללוהטים במיוחד.

השיר, ממתק פופ אולטימטיבי, עוסק בנושאים שמטרידים את כל בני הנוער ביקום: אהבה וחיזורים. בין הטיזינג והביטים, זהו שיר העצמה נשית שמציג לראווה את הווייב האנרגטי והמחשמל של בר, שמשלבת את הוורסטיליות והאיכויות הקוליות שלה, הנעות בין השפעות סול וסלסולים.

את השיר בא לי כתבה צליל קליפי (נועה קירל, עדן בן זקן, עומר אדם) בתפירה למידותיה של בר והלחינו אותו גל ג'ו כהן ואייל ישי.

עולם המוזיקה לא חדש לבר: מי שלמדה לנגן על פסנתר בגיל 4 וחצי והחלה לשיר בגיל 6, שברה שיא בגיל 7 כשהייתה לזמרת הצעירה ביותר שזכתה בפסטיבל השירים האיטלקי הידוע בעולם "סאן רמו" (שיא שטרם נשבר). ברזומה שלה הופעות בפסטיבלים ובתחרויות ברחבי העולם (רוסיה, אוקראינה, ספרד, מלטה), סינגלים שהפכו ללהיטי רשת והופעות בבמות המכובדות ביותר בארץ ובחו"ל.

לצד הקריירה המוזיקלית, בר לומדת בתיכון בכיתה האקדמאית ונחשבת סטודנטית לתואר ראשון בביולוגיה ובמקביל, כספורטאית, היא אלופת ישראל, שנתיים ברצף, ב"פלייבוקס" (תעופת גוף) ותייצג את ישראל בשנה הבאה בתחרות הבינלאומית בענף זה.

מילים: צליל קליפי
לחן: צליל קליפי, גל ג'ו כהן ואייל ישי
הפקה מוזיקלית: ליאור אברמוב וזוהר ברק