אנסמבל בייבי אוריינטל | Kobi Farhi / All Is One

All Is One – סינגל נוסף מתוך האלבום החדש של פרויקט בייבי אוריינטל. זהו האלבום הרביעי של הפרויקט המוכר, המתמקד בשירי ילדים מהארץ והעולם, בעיבודים חדשים ומפתיעים. מטרת הפרויקט להנגיש לילדים מוזיקה מגוונת, בכלים שונים מהמזרח הקרוב והרחוק ולפתוח להם את הראש ואת הלב למוסיקה בצורה ובדרך התואמת לעולם הילדים והמבוגרים גם יחד.

לקראת סוף חודש מאי ייצא האלבום בו משתתפים: רונית שחר, ענת מושקובסקי, גוסטו, נעמי בניון, קובי פרחי, מאיה ליונגסברג והנגנים: אמיר שהסאר, יוני שרון, אודי בן כנען, אורי שפי,  אריאל אלאייב ועוד.

העבודה על האלבום הנוכחי החלה במהלך הקורונה, אבל הרעיון לאלבום חדש ובינלאומי הגיע דווקא שנה קודם לכן, בעקבות חשיפה לראיון שקיים קובי פרחי, מייסד להקת המטאל הישראלית המצליחה אורפנד לנד. בראיון סיפר קובי על אהדת הקהל שהלהקה זוכה לה במדינות ערב, כולל סוריה ואיראן, וספציפית לשיר הזה, All Is One.

״קובי פרחי הוא אחד המוזיקאים הכי חשובים בישראל, בעל מודעות חברתית ותרבותית עמוקה, המסר של אחדות ושלום אשר אורפנד לנד מובילה, משמעותית מאוד והביאה לשינוי גדול בתפיסה של מוזיקאים רבים בארץ ובעולם", אומרת יעל אופנבך. כבר אז עלה הרעיון לעבד את השיר הזה של להקת מטאל לשיר שמתאים גם לילדים, מבלי לאבד את המסר שלמרות ההבדלים הדתיים והתרבותיים, החוויה האנושית המשותפת שלנו, היא שמאחדת אותנו וזה בוודאי דבר שהורגש בתקופת הקורונה. התרגשות גדולה היתה, כשקובי פרחי שמח לקחת חלק בביצוע ואף היה שותף בכתיבת גרסה למילים, שיתאימו לילדים. במקרה, או שלא במקרה, בדיוק החודש (מאי) להקת אורפנד לנד חוגגת עשור לשיר ולאלבום הנקרא על שמו. את העטיפה של השיר קיעקעו מעריצים רבים בכל העולם.

האלבום הרביעי בסדרת אלבומי בייבי אוריינטל מוקדש ברובו לשירי ילדות קלאסיים מפורסמים מרחבי העולם, בשש שפות שונות בהפקה המוזיקאלית של אלון אוחנה.

בסדרת בייבי אוריינטל יצאו שלושה אלבומים, מתוכם שני אלבומי זהב ושני שירים נכנסו לפלייליסט יום בגלגלצ. הבולט ביניהם פזמון ליקינטון שעובד בסגנון הודי, בביצועה הנפלא של ליאורה יצחק.