אופק נחמן / ציפור בלי שמיים

השיר ציפור בלי שמיים נולד עם רייכל ואבי אוחיון והוא ממלא אותי בהמון השראה. הוא מסוג השירים שאומר קצת ומספר הרבה והוא פוגש כל אחד במקום האישי שלו. הוא לא מתיימר להיות שיר בלדה קורע לב וגם לא פופ קצבי, הוא אותנטי ונתון לפרשנות וככל שתשמעו ממנו עוד ככה תבינו עליו עוד דברים.
אותי השיר פוגש בדיוק במקום שבכל צעד שאני בוחרת לעצמי בהגשמה שלי דרך המוזיקה, אני תמיד שואפת למצוא עוד משמעות ולמרות ואפילו בזכות הקשיים שבדרך לא לוותר על האותנטיות שלי, אני מאמינה שהשיר כאן כדי להישאר. הוא משקף הרבה מהיופי של מוזיקה – מאופקת ומציפה.

זו זכות גדולה לעבוד עם אבי ומתן דרור שהם מגדולי היוצרים בארץ ורייכל שהוא חלק מהDNA המוזיקאלי שלי. כל אלה מודל בשבילי למקצועיות ואנושיות.
העבודה על השיר באולפן וגודל המעמד פשוט ריגשה אותי. להתמסר לתהליך של הפקת השיר, ליצור ולהגיע לרגע הזה שהשיר בחוץ, פשוט שווה הכול. אני חושבת ששאיפה של כל אומן זה לרגש ולגעת במקומות הכי אישיים ופרטיים ואם הצלחתי לעשות את זה עם ציפור בלי שמיים, אין מספק מזה ❤.

אחרי הכי קרוב, עד היום הבא, סימני חיים, הזמרת אופק נחמן בשיר חדש מרגש ויפהפה שמבליט את איכויותיה הקוליות, המרגשות והאותנטיות כאמנית ויוצרת ייחודית שעושה צעדים ראשונים בתעשייה ומקבלת חיבוק גדול מעידן רייכל ואבי אוחיון שכתבו והלחינו במיוחד עבורה את השיר ציפור בלי שמיים, כשעל העיבוד וההפקה המוסיקלית גם אחראי עידן ומתן דרור.

עידן רייכל: "מהרגע שהשיר נכתב, הרגשתי שהזמרת צריכה להיות מישהי עם עומקים פנימיים וקול מיוחד, שיכולה להפוך את השיר לשלה. לפעמים הקסם הזה קורה דווקא עם מישהי שבקולה אין גיל, אין צליל של תקופה – אלא משהו שמזכיר שירה עמוקה של זמרות פאדו מפורטוגל, או זמרות עממיות מספרד. כיף שיש לנו אחת כזו, אופק, שתישאר איתנו לעוד הרבה שנים".