אודיה / תשבור לי ת'לב

אחרי 2 מגה להיטים מה אתך אבא  ואם הייתי צריכה שכבשו את צמרת ופסגת מצעדי אפל מיוזיק, ספוטיפיי ויוטיוב, שעדיין מככבים גבוהה במצעדים, משחררת אודיה סינגל נוסף אותו כתבה והלחינה, תשבור לי ת'לב ונראה שהיא נוסקת מעלה ומעוררת השראה גדולה ליוצרות וזמרות נשיות בימינו.

בשנה החולפת הוציאה אלבום בכורה וסינגלים שכבשו את הרדיו וזכו עד כה למיליוני השמעות ביוטיוב, ספוטיפיי ואפל מיוזיק. ביניהם השיר אור שנכנס לפלייליסט של גלגלצ וכבש את עשרת השירים המובילים במצעד השבועי, זכה לביקורות מרגשות ופתח את הדלת ללהיטים רבים נוספים מהאלבום: מה אשיב לך, חראם, כפיים (שכבר חצה את שני מיליון הצפיות ביוטיוב), נצנצים וסינגלים נוספים ומצליחים כמו מה איתך אבא (עם כמעט 3 מליון צפיות ביוטיוב ומאות אלפי השמעות בספוטיפיי ואפל מיוזיק), אם הייתי צריכה (עם מליון וחצי צפיות ביוטיוב ומאות אלפי השמעות בספוטיפיי ואפל מיוזיק).

השיר הביתה לחזור מפרויקט "יעלה ויבוא", מחווה ליורם טהרלב, שגם הוא עבר פלייליסט בגלגלצ ומיתג אותה כזמרת נשית בולטת בשנה החולפת ברדיו.

שירים שכתבה לאחרים כמו באתי להציל אותך לאגם בוחבוט (עם יותר מ-2 מיליון צפיות), אין אותי יותר לגל אדם (שכבר חצה את 5 מיליון הצפיות ביוטיוב) ומה קרה לעדן בן זקן ( עם קרוב ל 3 מיליון צפיות) שנכנס לפלייליסט גלגלצ, זכו להצלחה אדירה בשטח ובכל הפלטפורמות ומיתגו אותה ככותבת ויוצרת מוכשרת.