אודיה / אם אתה שלי | פוליטיקה

אודיה, היוצרת המושמעת ביותר בתחנות הרדיו לשנת 2023 עפ"י אקו"ם, ואחת הזמרות מצליחות בישראל משחררת סינגל כפול – שני שירים חדשים

אודיה מספרת על השירים:
"פוליטיקה – ב- 28.11 טיסה רגשית לניו יורק רק אני והשיר הזה בעולם, שתים עשרה שעות בלופים באוזניות, אם לא היו פה אנשים הייתי מתפרקת. מזל שיש.

זרמי עם הקדוש ברוך הוא כבר, לפעמים האנשים שאנחנו הכי אוהבים בעולם שהיטבנו איתם הכי הרבה הם אלו שיעבירו אותנו את הצער הכי גדול, ואולי הבושה היא חסד גמור או כפרת עוונות או מחיר לשירים שאני שרה, לא חשוב מה, לא צריך לעבוד קשה מדי כדי לאהוב.

הקלה שהשיר הזה שייך לכם עכשיו, כדי להסביר כמה אני אוהבת את אבי אוחיון ומתן דרור אני צריכה לכתוב אלבום, הם מכירים אותי מגיל 17, ילדה מבת ים עם שמלה ארוכה וחוסר ביטחון שלא רואים את הסוף שלו חושבת שהיא יודעת לכתוב שירים. הם מטפלים בי כבר כמה שנים הפסיכולוגים האלה, הזיה שזה השיר הראשון שלנו שיוצא אני שרופה עליכם.
תודה על השיר הזה! הרבה זמן לא הוצאתי שיר לבד, מתרגשת אמיתי".


"אם אתה שלי – רוב השירים מחכים כמה חודשים כדי לצאת, זה נולד לפני שבוע וחצי והזיז את כולם, יש שירים שלא יצאו ממני כל עוד אני שפויה. הלב מתבייש לגלות לי אז הוא מחכה שהגוף יהיה מטושטש ועייף. יש חברים שאני יכולה להיות אני לידם, הידיים שלהם על הפסנתר באמצע הלילה פותחות את הדלת למילים שלא הייתי כותבת אם הייתי פה לבד.

תודה לבורא עולם על האנשים האלה".