החללית | אודיה / אוהבת אותך בטעות

אחרי תמונות שלך בביצוע אושר כהן, משתחרר לאוויר השיר השני בפרויקט המוזיקלי – ויזואלי החללית, שיתוף פעולה עם היוצרת והזמרת שהפכה לדיבור החם בשטח ומככבת בכל מצעדי המוזיקה הנחשבים – אודיה. אחרי 3 מופעי סולד אאוט רצופים ברידינג ורגע לפני שהיא עולה על הבמה בקיסריה ב-21/5/22, מצטרפת אודיה לרשימת האמנים המשתתפים בפרויקט החללית של המפיק המוזיקלי והיוצר אופיר מלול עם בלדה עוצמתית, אוהבת אותך בטעות.

הפרוייקט המוזיקלי-ויזואלי החללית, פרויקט ראשון ויחיד מסוגו בישראל עם קונספט אחיד בניצוחו של המפיק המוזיקלי והיוצר אופיר מלול שיוציא אתכם דרך השירים, הקליפים והצלילים למסע בין כוכבים בשיתופי פעולה עם אמנים, יוצרים וזמרים מוכשרים!

כל שיר בפרויקט מלווה בקליפ שהופק בטכנולוגיה חדשנית באווירת ה״חלל״ עם סיפורים ותסריטים שנבנו במיוחד עבור כל שיר כאשר המציגים הם דמויות אסטרונאוטים ביקומים חדשים ושונים שנוצרו במיוחד על פי תסריט ובימוי של אריאל מלול.

להיטיה האחרונים של אודיהאם הייתי צריכה, מה אתך אבא והסינגל האחרון שיאהבו אותי ככה, הניבו למעלה מ-10 מיליון צפיות ביוטיוב, כבשו את צמרת המצעדים של אפל וספוטיפיי, כשהלהיט החדש כבר זינק מעלה למקום הראשון בסרטונים החמים ביוטיוב.

מילים : אודיה אזולאי
לחן : אודיה אזולאי ואופיר מלול