רון בוחניק & מירב הלינגר / שוב

אחרי נתמכר שוב, שזכה להצלחה גדולה והתברג לרשימת 50 השירים הוויראליים ביותר של ספוטיפיי ישראל, מירב הלינגר ורון בוחניק חוזרים לשתף פעולה בעיבוד חדש לקלאסיקה ישראלית אהובה.

השיר שוב לוכד רגע בזמן של שני אוהבים באיחוד מחודש, כשהם מנסים להתרגל זה לזו. ועכשיו, כמעט 50 שנה אחרי הביצוע המקורי והאייקוני של שמוליק קראוס וג'וזי כץ למילותיה של דפנה עבר הדני, מירב הלינגר ורון בוחניק משחררים את הגרסה שלהם לדואט המרגש. ההגשה החשופה והאינטימית של הלינגר בשילוב הקול העוצמתי של בוחניק, וההפקה המדויקת של עדי רותם (קרן פלס, דיקלה, תמיר גרינברג), הם המתכון המושלם להפיכתו של שוב גרסת 2023 לקלאסיקה בהתהוות.

המוזיקאי רון בוחניק פרץ לתודעה בעונה השלישית של "הכוכב הבא לאירוויזיון" והתפרסם בזכות קולו הייחודי, השירים שקופים ומעבר לנהר, עם קרן פלס, וצבעים עם גיל ויין.
ב-2021 שיחרר את אלבום הבכורה שלו אני, עצמי והיצר שזכה להשמעות רבות ושובץ בפלייליסטים נחשבים. בימים אלו הוא עובד על אלבום שני, חדש ומסקרן.

הזמרת, היוצרת והפסנתרנית מירב הלינגר מבססת את מעמדה כאחד מן הקולות המבטיחים והמסקרנים של התקופה, כשמאחוריה שלושה אלבומים מצליחים שעוררו עניין וזכו לשבחים בתקשורת. שיריה שובצו בפלייליסטים נחשבים בספוטיפיי ובאפל מיוזיק, והושמעו ברדיו ובטלוויזיה. השנה היא הפכה לאמנית הישראלית הראשונה ששובצה בפלייליסט הבינלאומי "GLOW" בספוטיפיי. בנוסף, הופיעה על במות רבות והשתתפה בפסטיבלים יוקרתיים – פסטיבל הפסנתר, פסטיבל יערות מנשה, פסטיבל אשה ועוד.