עדן דרסו / משולש קדוש

עדן דרסו היא לא הכוכבת שאתם רוצים שהיא תהיה. היא לא לורין היל הישראלית, ולא ניקי מינאז׳ או ביונסה. היא לא מתאימה את עצמה לשום ציפייה של המיינסטרים, ולא מוכנה שיסגרו אותה בשום קופסא – בטח לא בקופסאות הקטנות והמועטות השמורות ליוצרים יוצאי אתיופיה בישראל.

היא לא באה לדברר את המחאה האתיופית, להיות לוחמת זכויות נשים, להיות פצצת מין או כוכבת ילדים. היא כל הדברים האלה ביחד ואף אחד מהם בו זמנית.

עדן באה להיות עדן. עדן שהיא ילידת קריית משה. עדן ההיפסטרית התל אביבית ועדן הרוחנית שבכלל הכי אוהבת את ירושלים. הכול ביחד באישה אחת צעירה וחצופה, שרוצה להראות לילדות ונערות שגם הן יכולות פשוט להיות עצמן בכל הכוח.

באלבומה הראשון עדן התחילה את גל ההיפ הופ הנשי החדש בישראל, ועכשיו היא חוזרת ומזכירה שהיא כאן להתחרות גם מול הבנים. האינדיבידואליות הייחודית הזו, עליה היא לא מוותרת, היא המסר האמיתי שלה, ומה שהופך אותה לאחד הקולות המעניינים במוזיקה המקומית, בהיפ הופ ובכלל.

אם האלבום הקודם של עדן עסק ישירות בנושאים כמו גזענות ופמיניזם, האלבום החדש מרשה לעצמו לעסוק בחיים היומיומיים, עם שירים אישיים שמתארים מצבים שונים.

עדן אומרת: ״באלבום הקודם רציתי ששחורים ושחורות שיקשיבו לו ירגישו מועצמים. באלבום החדש אני רוצה שהם ירגישו משוחררים מהכול״.

וזאת הסיבה שגם בלי לרדוף אחרי להיטים ועוקבים, התעשייה והקהל ממשיכים לרדוף אחרי עדן – מקרן פלס, הג׳ירפות, התקווה 6 והדג נחש שמשתפים איתה פעולה, ועד לביסלי ואדידס שסוגרים איתה קמפיינים. וכמובן רצף הופעות בלתי פוסק ברחבי הארץ כבר 5 שנים. מי שיודע יודע שעדן היא יותר ממשפיענית – עדן היא אמנית אמיתית, יוצרת שהולכת ומתפתחת, אינדיבידואלית שנמצאת כאן כדי להישאר.

הסיגנל החדש סוכר מלווה את צאת אלבומה החדש של עדן דרסו משולש קדוש ומשתחרר עם קליפ בבימוי ינאי ומורן מורדי.