סימה נון / הם יבואו אליי

סימה נון, זמרת, ראפרית, כותבת, מלחינה ושחקנית.

אתם מכירים אותה כסולנית להקת הפאנק Not On Tour, כסימה ברמי, השחקנית במחזמר הראפ שהפך לקאלט "תיכון מגשימים", מזהות אותה כקול הנשי המרסק ושותפתו של רביד פלוטניק ב"קורבן", הדואט שהפך ללהיט מתוך אלבומו האחרון של רביד, אבל אתם יכולים פשוט לקרוא לה סימה נון.

אלבום הבכורה של סימה תדברי כבר יצא ב2020, בשיתוף שמות בולטים ומעניינים בהיפ הופ הישראלי: שקל, ישי סוויסה, אורי שוחט, מיכאל סוויסה, רביד פלוטניק ועוד.

אלבומה השני ייצא לקראת הקיץ הקרוב וכעת רואה אור הסינגל הראשון מתוך האלבום, הם יבואו אליי, שיר שכתבה והלחינה על ביט של יונתן הפנר.

על האלבום היא עובדת בשילוב עם הראפר/מפיק זוהר כספי הידוע בשמו זיקיי.

סימה מופיעה ללא הפסקה, ובשנה האחרונה הופיעה בין השאר במועדון הגגרין בת"א (בהופעה אליה אזלו כל הכרטיסים), משם המשיכה להופעה בבמה הראשית בפסטיבל אינדינגב, שלא השאירה את הקהל העצום אדיש והפכה לאחת המדוברות בפסטיבל, הופיעה בבארבי, התארחה בהופעה ההיסטורית של רביד פלוטניק בהיכל מנורה, שם ביצעו יחד את הדואט שלהם "קורבן", לקול שאגת אלפי הצופים והצופות בקהל.

פרפורמרית עוצמתית ודומיננטית שחורכת את הבמה, אומרת תמיד את דעתה ללא צנזורה עם המון עומק ורגש, ומציגה היפ הופ נשי בועט חצוף ונוגע על שלל גווניו.

בלתי אפשרי להישאר אדישים לסימה. האנרגיות הנכונות בשירים ועל הבמה הן שילוב מושלם של פאנק רוקרית, זמרת מצוינת וראפרית מיומנת, הכול יחד יוצר משהו חדש וייחודי לה.
אל תקטלגו אותה, אל תכניסו אותה למסגרות, זו היא וזה רק שלה, קבלו את סימה נון.