סימה נון / אנרגיה נכונה

סימה נון (31) היא יוצרת, ראפרית, זמרת ושחקנית. כשהיא בין הארץ לחו"ל כסולנית להקת Tour On Not , בין בימות ותיאטראות הארץ כשחקנית במחזמר "תיכון מגשימים" , ובין מועדוני האנדרגראונד פאנק עם להקת Moom , נוצר לו בסוף 2020 אלבום היפ הופ העונה לשם תדברי כבר.

הגיוון הרחב, שמות האנשים המעורבים בפרוייקט, המופע השקה המוצלח במאי 2021, משאירים ציפייה רבה לאלבום השני שכבר נמצא בעבודה. באלבום תדברי כבר, סימה מציגה שני צדדים באישיות המוזיקלית שלה, כדמות נשית עוצמתית ודומיננטית שאומרת את דעתה ללא צנזורה ומצד שני המון עומק, תוכן מורכב ורגישות גדולה. היפ הופ נשי בועט חצוף ונוגע על שלל גווניו.

בימים אלו סימה עובדת על אלבום חדש שצפוי לצאת בעוד מספר חודשים, אורחת קבועה בהופעותיו של רביד פלוטניק ותופיע באינדינג בבמה המרכזית!

סימה נון הופיעה לראשונה עם שיר ראפ מפתיע כאשר התארחה באלבומו של שקל עם השיר "חיה בסרט" בסוף 2016. השיר, שהפך לאחד מהבולטים באלבום יצר ציפייה רבה אצל חובבי הז'אנר. באותה תקופה עבד עם שקל על אחד משיריו של הראפר והיוצר רביד פלוטניק, הידוע עד לאחרונה בכינויו נצ'י נצ'. פלוטניק צירף את סימה לחבורתו, ותחת עינו המפקחת, לצידו של המנהל המוסיקלי ישי סוויסה (שעבד אז על אלבומו של רביד "ועכשיו לחלק האומנותי") החל להירקם לו אלבום היפ הופ חדש לסימה נון.

האלבום תדברי כבר הורכב משירים בהפקתם המוסיקלית של מיטב המפיקים בהיפ הופ הישראלי של התקופה האחרונה. שקל שהפיק רבות לנצ'י נצ' אחראי על 2 שירים, אברי ג'י (מההרכב פלא אוזן) עם מספר שירים בעלי ניחוח אולד סקול, כהן (מיכאל כהן, כהן@מושון), כאשר על כל האלבום מנצחת סימה לצידו של ישי סוויסה.
כמו כן, מארחת סימה באלבום את הראפר מיכאל סוויסה בשיר "מאה אחוז".

על המיקסים של האלבום אחראי אורי שוחט.