סולג'יי / פוליטיקה

הסינגל השני של סולג'יי מתוך הפרויקט החדש ספירלות. השיר אשר הופק ע"י סטילה (הלם תרבות) נכתב בתקופת הקורונה ומלווה בקליפ אנימציה – סטופ מושן צבעוני ומיוחד.

סולג'יי על השיר: "הדיסוננס בין הקלילות והשמחה שבו לבין התהיות לאן פנינו מועדות הוא הנצחת הרגע מבחינתי וגם למעשה שיטת הפעולה שלי – לעשות את המיטב שאני יכול בתוך אי הוודאות הרעשנית הזאת".

לאחר שלושה אלבומי סולו, שיתופי פעולה עם שמות מוערכים במוזיקה הישראלית (טונה, רביד פלוטניק, עילי בוטנר, קפה שחור חזק, סאבלימינל, סקאזי ועוד), שלל הופעות על במות גדולות כקטנות ברחבי הארץ ולאחר כמה שנים של התפתחות אישית ומקצועית, סולג'יי (אלון בלום, 37) מגיע באהבה לקהל הישראלי כמו שרק הוא יודע, עם שני פרויקטים חדשים בדרך, הראשון מתוכם הוא ספירלות, אי.פי המונה ארבעה שירים.

הסינגל הראשון תעביר את זה הלאה – שת"פ מזיז ראשים עם רביד פלוטניק, בהפקת ניר דנן, ראה אור בסוף ספטמבר. הסינגל השני הוא כאמור פוליטיקה.

"הקונספט מאחורי "ספירלות" הוא למעשה שבירת לופים של הרגלים ודפוסי מחשבה בנושאים שונים בחיי היום-יום שלי והפיכתם לספירלות – צורה או תנועה מתרחבת החוצה ומצטמצמת פנימה." – אומר אלון.

סולג'יי (אלון בלום) הוא אחד מהקולות היחודיים והמקוריים ביותר בנוף המוזיקה הישראלית. זהותו המוסיקלית מגוונת אך מהודקת, באה לידי ביטוי בפיוז'ן של מוזיקת רגאיי, דאנסהול, היפ-הופ ביחד עם שלל הצלילים המרכיבים את הפסקול של כולנו כישראלים.

מילים: אלון בלום
לחן: אלון בלום, דור סורוקר
הפקה מוזיקלית, גיטרה וקולות: דור סורוקר (סטילה)