נטלי דשטי / אהבה בפינות

נטלי דשטי, מוזיקאית וזמרת יוצרת, כותבת ומלחינה בסינגל שני מתוך אלבומה הראשון. השיר אהבה בפינות עוסק במערכת יחסים שמתחילה עם הבטחה גדולה, דיבורים על משפחה וילדים, על הרגע הזה שבו מבינים שהזיקוקים הפסיקו וצריך להתחיל ללמוד לחיות יחד או פשוט להיפרד.

אהבה בפינות משלב בתוכו כמה עולמות מוזיקליים, רגאטון פופי עם נגיעות של אפרו ביט ודנסהול – הוא גרובי, מתקתק ובו זמנית מלא בעומק ועצב. השיר שכתבה והלחינה נטלי הופק על ידי אופירי (אקו, גלעד כהנא, ג'ני פנקין, ועוד) הוא הסינגל השני מתוך אלבום בכורה שיציא בהמשך השנה.

נטלי עושה מה שנקרא בהגדרתו הכללית ״מוזיקת פופ״ אבל היא מביאה פרספקטיבה כנה ועמוקה. יש לה דגש עצום על הטקסט והיא כותבת ממקום פנימי עמוק, בעוד שהביט וההפקה כיפית קליטה ופופית ככה שאנשים בכל גיל יכולים להתחבר אליה.

נטלי מביאה בשיריה עולם עשיר של צבעים מוזיקליים שמושפעים מאוד מהשורשים שלה – היא דוברת ספרדית, והלטיניות שלה נוטפת אל תוך הישראליות המאוד ברורה שיש בשיריה היא יוצרת בניחוחות של רגאטון בשילוב היפ הופ R'n'B, soul ,מוזיקה ערבית וים תיכונית מבית הוריה.

נטלי היא מסוג האמניות שמעורבות בכל חלק וחלק ביצירות שלה החל מהכתיבה הלחן כמובן, ועד להפקה/ בימוי/ עיצוב העטיפה/ארט/סטיילינג/עיצוב גרפי, מיתוג ואפילו תפירת הבגדים בחלק מהקליפים שלה.

נטלי גדלה בלוד, ועברה ילדות מורכבת ודואלית. בגיל מאוד צעיר ניתבה את החיים לאמנות, בגיל 9 התחילה לכתוב ומאז לא הפסיקה. בגיל 20 כתבה והלחינה אלבום שנגנז כי לא הרגישה מספיק בשלה לצאת החוצה.

ועכשיו, זה הזמן.