מירב הלינגר / לקבל אהבה

הזמרת והיוצרת מירב הלינגר מבססת את מעמדה כאחד מן הקולות המבטיחים והמסקרנים של התקופה. כשמאחוריה שני אלבומים מצליחים שזכו לעניין ושבחים רבים בתקשורת, הלינגר מוציאה את אלבומה השלישי לקבל אהבה, אותו ילווה סינגל חדש בשם תפרשי את היד. את השיר כתבה והלחינה מירב והפיק מוזיקלית עדי רותם (רביב כנר, קרן פלס ,תמיר גרינברג).

וכך מירב כותבת: "זהו שיר על אהבה, אבל לא בהכרח רומנטית. הוא מדבר על חברות, הושטת יד לעזרה ועל האמונה שביחד אפשר להתגבר על הכול".

עוד בטרם יציאת אלבומה השלישי הוא עורר ציפייה רבה, כאשר ארבעת הסינגלים מתוכו שובצו בפלייליסטים נחשבים בספוטיפיי ובאפל מיוזיק, וזכו להשמעות ברדיו ובטלוויזיה.

הדואט נתמכר שוב עם הזמר רון בוחניק (אותו כתבה והלחינה) אף התברג לרשימת 50 השירים הויראליים ביותר בישראל. הסינגל מעבר להר נבחר על ידי עורכי ספוטיפיי העולמי לשיר הישראלי הראשון ששובץ בפלייליסט הבינלאומי "GLOW" .

הלינגר הופיעה על במות רבות, השתתפה בפסטיבלים יוקרתיים (פסטיבל הפסנתר, פסטיבל יערות מנשה, פסטיבל אשה ועוד) ושיתפה פעולה עם יוני רכטר, איה כורם, "איפה הילד", ״תמונת אשה״ ואחרים.

הלינגר מביאה לבמה חותם מוזיקלי ייחודי ומילים שחודרות אל הלב. עם קול יפהפה וכנות כובשת, היא נעה בין הפסנתר והקלאסי אל עבר הפופ והביטים העכשוויים. הרקע שלה כאישה צעירה שגדלה בבית דתי לאומי, אשר מצד אחד שומרת מצוות ומצד שני בעלת השקפה ליברלית פתוחה, הוביל אותה לעשייה מוזיקלית שבבסיסה שאלות של אמונה, מערכות יחסים, אהבה והציפיות החברתיות ממנה כאישה. כל אלה הפכו אותה ליוצרת שלא עונה על הגדרות ותוויות.