מירב הלינגר / אף פעם לא ויתרתי באמת

blank

עם קול שחודר אל הלב וחותם אישי שקשה לפספס, הזמרת-יוצרת מירב הלינגר היא ההבטחה הבאה של סצנת הפופ המקומית. לאחר ההצלחה של נתמכר שוב, הדואט שלה עם הזמר רון בוחניק (שקופים, מעבר לנהר), הלינגר משחררת סינגל חדש ומסקרן.

בשיר אף פעם לא ויתרתי באמת היא לוקחת אותנו למסע בין הפופ וה-R&B אל עבר המנטרה הפנימית והחשובה מכל. השיר, שהופק על ידי עדי רותם (קרן פלס, דיקלה, רביב כנר), מדבר על המסע של מוזיקאית צעירה בדרך להכרה.

באופן חשוף, יומיומי ונטול מאמץ משמיעה הלינגר את קולה הייחודי ומתארת את החשיבות שבשמירה על האמת הפנימית בדרך לתהילה. "השיר יצא ממני בבת אחת", מספרת מירב. "כתבתי אותו בעשר דקות. הכי חשוף, הכי אמיתי. זה הסיפור שלי: איך בכל פעם שחשבתי לוותר, שאמרתי לעצמי שזה בלתי אפשרי – שמעתי את הקול הפנימי שמזכיר לי שאני נמצאת כאן מסיבה מסוימת, שיש לי מה לתת. וברגע שאני נזכרת, הדברים מתחילים להסתדר".

מירב הלינגר, זמרת, יוצרת ופסנתרנית, הוציאה את האלבום במבט אחד כחול ואת האי.פי שרשרת פרידות ועובדת כעת על אלבומה השלישי. שיריה כבשו כמה מהפלייליסטים הנחשבים בספוטיפיי ובאפל מיוזיק (EQUAL, פופ ישראלי), והסינגלים ימים יעידו וזה לא הכל או כלום היו חלק מפס הקול של סדרת הדרמה "בעלת החלומות" בהוט.

הלינגר הופיעה על במות רבות, השתתפה בפסטיבלים ושיתפה פעולה עם איפה הילד, דניאלה ספקטור, יוני רכטר ואחרים. במקביל היא לוקחת חלק בהרכב "תמונת אישה". הסינגל האחרון נתמכר שוב, זכה להשמעות רבות ברדיו (כאן ג', 100fm), ואף נכנס לרשימת "50 הוויראליים של ישראל" בספוטיפיי.

אף פעם לא ויתרתי באמת שכתבה והלחינה הלינגר והופק על ידי עדי רותם הוא הסינגל השני מתוך אלבום חדש שיצא במהלך 2022.