מטרופולין & אפרת גוש & דנה עדיני (feat. מיכאל סוויסה) / כל הזמן זז

הפרויקט של עופר מאירי חוזר אחרי עשור עם סינגל חדש בביצוע אפרת גוש, דנה עדיני ומיכאל סוויסה.

מטרופולין, מההרכבים האהובים בישראל – הפרויקט של המפיק עופר מאירי שאירח את האמנים הגדולים בארץ והפסיק את פעילותו לפני עשור, חוזר היום עם סינגל חדש.
את השיר כל הזמן זז מבצעות אפרת גוש, שהיתה בהרכב המקורי של מטרופולין והשתתפה באלבום הראשון ודנה עדיני שלקחה חלק באלבום השני. לצידן מתארח בשיר הראפר מיכאל סוויסה.

הסאונד של מטרופולין היה אחד הגורמים המעצבים של המוזיקה המקומית בעשור הראשון של שנות האלפיים. ההפקה של עופר מאירי, שנגעה בעולמות הסינתפופ והאלקטרוני, בשילוב עם מבצעים ממחוזות הרוק יצרו חותמת ייחודית לפרויקט. תחת ידיו של מאירי ובהשתתפות האמנים האורחים שלקחו חלק ביצירה בהם ברי סחרוף, אביב גפן, ארקדי דוכין, עברי לידר, קרני פוסטל ועוד – מטרופולין היו אחראים ללהיטי ענק כמו לא אומרת כלום, לישון בלי לחלום, אין לי מקום , אתה גומר אותי גרסת כיסוי לבלי לומר מילה ונוספים, אשר יצאו במסגרת שלושה אלבומים. ההצלחה הענקית של הפרויקט ברדיו הוציאה את מאירי וחברי הלהקה מהאולפן אל הבמה וההופעה החיה של מטרופולין היתה איוונט מוזיקלי ייחודי, שכלל את מאירי ולהקת הליווי המשובחת שלו, לצד מבצעות.ים מתחלפים ואורחים. לפני כשנה חזר ההרכב במפתיע לבמות, למספר הופעות מצומצם בבארבי שהיו הצלחה סוחפת. הפעם התהליך היה הפוך – בעקבות החיבוק הענק, הביקוש של הקהל לכרטיסים והצמא לחומרים חדשים נכנס שוב מאירי לאולפן כ"מטרופולין" והתוצאה היא הסינגל החדש.

בכל הזמן זז ממשיך מאירי עם הקו המזוהה והאהוב שמייצג את הסאונד של מטרופולין. פופ מאסיבי, דרמטי וסוחף מבוסס הפקה אלקטרונית כשהאירוח של הראפר מיכאל סוויסה מכניס מימד נוסף וחדשני.

בחודשים הקרובים ההרכב יצא לסיבוב הופעות ארצי.