יפעת בר סלע / ביום הולדת 40

המוזיקאית והיוצרת יפעת בר סלע מוציאה את השיר החדש ביום הולדת 40.

השיר המרגש והאישי מדבר על הפחד להשמיע את רצונותינו ועל הפערים והקונפליקטים, שנוצרים לעיתים בין בני זוג עם רצונות שונים ומתאר במקרה הזה את הרצון האמיתי של האישה לממש את חלומה ליצור ולשיר שירים, שכתבה מליבה לבין הגבר, שמפחד מהשינוי שזוגתו רוצה לעשות בחייה.

יפעת בר סלע: "את השיר ביום הולדת 40 כתבתי בתקופה שפחדתי להשמיע את קולי ואת רצונותיי והייתי קרובה לוותר על עצמי. למזלי הייתה לי השגחה מלמעלה, הלכתי בעקבות ליבי ללמוד מוזיקה כשהייתי בשנה שלישית בהתמחות בפסיכולוגיה חינוכית. במסגרת סדנת כתיבת שירים עם האומנית עלמה זהר, התבקשתי לבחור פתק מתוך סלסלה עם פתקים. בפתק שבחרתי היה כתוב "ביום הולדת 40", המשימה הייתה לחזור בשבוע לאחר מכן עם שיר, שמתחיל במילים אלה. חשוב לי להעביר את המסר, במיוחד בימים אלו, לכל אישה ולכל אדם, שרוצים להשמיע את קולם, שאף פעם לא מאוחר ללכת עם רצון הלב ולהגשים חלום שבוער בכם".

מאחורי ההפקה המוזיקלית של השיר עומד המפיק גלעד שמואלי (עידן רייכל, קרן פלס, עידן רפאל חביב ועוד), שהפיק גם את שני הסינגלים האחרונים של יפעת בר סלע: תפילות קטנות ומשהו קורה עכשיו (לזכרה של האומנית עדית פאנק).

בימים אלו, יפעת מקיימת הופעות אינטימיות עם הגיטרה שלה ברחבי הארץ.