יאיא / צפוף

יאיא כהן אהרונוב מוציא את צפוף, סינגל ראשון מתוך אלבום סולו שלישי שבדרך. את האלבום יצר יאיא כמעט לבדו, הלחין וכתב את רוב השירים, ניגן בכל הכלים והפיק אותו בעצמו. באלבום מספר שיתופי פעולה מעניינים עם חנן בן ארי, יהלי סובול, אביב גדג' ונטע אלקיים.

יאיא: "את השיר התחלתי לכתוב בלילות של נגינה על החוף של גואה ופתאום ממקום לא הכי מוכר אצלי החלו לצאת מתוכי מנגינות בטעם של מזרח תיכון שהמשיכו והתאספו לכדי האלבום "מתוך" שנוצר ממפגשים שלי עם עצמי בלילות באולפן שלי ובהמשך בהתעמקות בשנה האחרונה והמשוגעת שעברנו. ובשבילי בתור אחד שרגיל לשתף פעולה עם אחרים ביצירת מוסיקה, זו הייתה חוויה ראשונית ומרתקת ליצור את המוסיקה רק אני ועצמי."

צפוף הוא שיר אהבה טעון, מוגש בצורה ייחודית בסגנונו הבלעדי של יאיא, עם נגיעות מוזיקליות מזרח תיכוניות והשילוב יוצר שיר שכובש את הלב מהאזנה ראשונה.

את השיר מלווה קליפ יפהפה ורגיש שנעשה ע"י הבמאי רועי ברקוביץ.

יאיא מוכר לנו כבר שנים רבות כבסיסט וממייסדי להקת "הדג נחש", מאחוריו שני אלבומי סולו, פרוייקט הילדים המצליח " ילדי בית העץ" ואינספור שיתופי פעולה שונים ומגוונים עם אמנים ויוצרים. זכה ב 4 פרסי אקו"ם, וכתב שירים שהפכו להיטים כגון: לחן של "ילד של אבא" של מוקי, מילים ולחן ל"שמש" של שי צברי, לחן והפקה ל"נתראה בגלגול הבא" של רביד פלוטניק ועוד. לאט לאט כובש לעצמו שביל עצמאי במקביל לשבילים הנוספים בחייו ומבסס את עצמו כיוצר מעניין ומוערך במוזיקה הישראלית.