יאיא / נדנדה

יאיא כהן אהרונוב מוציא את נדנדה, סינגל שני מתוך אלבום סולו שלישי שבדרך. את האלבום יצר יאיא כמעט לבדו. הוא הלחין וכתב את רוב השירים, ניגן בכל הכלים והפיק אותו בעצמו. באלבום יש מספר שיתופי פעולה מעניינים עם חנן בן ארי, יהלי סובול, אביב גדג' ונטע אלקיים.

יאיא: " אם הייתי צריך להגדיר את השנה וחצי האחרונות במילה אחת – נדנדה. תחושה כזאת שנעלמה היציבות. או שאתה למעלה או למטה ,אין אמצע. השיר נכתב בתחילת שנת הקורונה. לא הבנתי אז כמה השיר הזה ינבא את התקופה שתעבור עליי, תעבור עלינו. ובכל יום שעובר פה השיר מרגיש לי רלוונטי יותר ויותר עם השאלה הזאת שעולה "ומי אני בתוך כל זה?"

השיר מלווה בקליפ בבימויו של דרור פז שמרגש אותי מאוד בהשתתפות האנשים המשמעותיים בחיי – המשפחה שלי, והמשפחה השנייה – הדג נחש".

יאיא, המוכר לנו כבר שנים רבות כבסיסט וממייסדי להקת "הדג נחש", מאחורי שני אלבומי סולו, פרוייקט הילדים המצליח "ילדי בית העץ" ואינספור שיתופי פעולה שונים ומגוונים עם אמנים ויוצרים, זכה ב 4 פרסי אקו"ם, וכתב שירים שהפכו להיטים כגון: לחן של "ילד של אבא" של מוקי, מילים ולחן ל"שמש" של שי צברי, לחן והפקה ל"נתראה בגלגול הבא" של רביד פלוטניק ועוד. לאט לאט כובש לעצמו שביל עצמאי במקביל לשבילים הנוספים בחייו ומבסס את עצמו כיוצר מעניין ומוערך במוזיקה הישראלית.