יאיא / מִתּוֹךְ

יאיא כהן אהרונוב מוציא את אלבום הסולו השלישי שלו, מתוך, אותו יצר כמעט לבדו. הוא הלחין וכתב את רוב השירים, ניגן בכל הכלים והפיק אותו בעצמו. באלבום יש שיתופי פעולה מעניינים עם חנן בן ארי, יהלי סובול, אביב גדג' ונטע אלקיים.

יאיא: "האלבום מתוך נוצר ממפגשים שלי עם עצמי בלילות באולפן שלי ובהמשך בהתעמקות בשנתיים האחרונות והמשוגעות שעברנו. ובשבילי בתור אחד שרגיל לשתף פעולה עם אחרים ביצירת מוסיקה, זו הייתה חוויה ראשונית ומרתקת ליצור את המוסיקה רק אני ועצמי."

את יציאת האלבום מלווה השיר משהו יותר אותו כתב יחד עם יהלי סובול, שיר אופטימי עם עיבוד אנרגטי ושמח שנותן תקווה, שגם כשקשוח, בסוף חייב להיות משהו יותר…
את השיר מלווה קליפ שביים דודו ואזנה.

יאיא, המוכר לנו כבר שנים רבות כבסיסט וממייסדי להקת "הדג נחש", מאחורי שני אלבומי סולו, פרוייקט הילדים המצליח " ילדי בית העץ" ואינספור שיתופי פעולה שונים ומגוונים עם אמנים ויוצרים, זכה ב 4 פרסי אקו"ם, וכתב שירים שהפכו להיטים כגון: לחן של "ילד של אבא" של מוקי, מילים ולחן ל"שמש" של שי צברי, לחן והפקה ל"נתראה בגלגול הבא" של רביד פלוטניק ועוד. לאט לאט כובש לעצמו שביל עצמאי במקביל לשבילים הנוספים בחייו ומבסס את עצמו כיוצר מעניין ומוערך במוזיקה הישראלית.