המשקפיים של נויפלד & גיא מזיג / תמיד ילדים

גיא מזיג חובר למשקפיים של נויפלד בשיר שהוא חיבור אנושי ואמנותי .

די נדיר שלחן של מוזיקאי מקבל רק לאחר מכן מילים ועדיין נשמע כאילו הכותב והמבצע הלחין אותו בעצמו.

גיא מזיג: ״כששמוליק פנה אליי ושלח לי את הלחן היפvפה הזה, ישר הרגשתי שהוא נוגע לי בדיוק בנקודות שמחברות אותי למקום שלי כאבא לזהר ביתי ולצורך שלה בעוגן ובנחמה.
תמיד ילדים הוא שיר מאוד אישי שמדבר על חוויה אישית שעברנו כמשפחה. עמית מזרחיל, האחיין האהוב בן ה-10 עזב אותנו לפני שנתיים. הוא היה בן בית אצלנו וחבר נפש של זֺהר מזיג- בתי. הם היו צמד! הרגע בו היינו צריכים לבשר לזהר שעמית לא יחזור היה מהקשים עברנו, ומתוכו יצאו המילים…

כשהתחיל השיח על הקליפ זה היה לנו ברור שזהר מתגייסת לטובת יצירת פיסת מציאות אותנטית והכי אמיתית שיש, שרק איתה יהיה אפשר להעביר את התחושות והעוצמות שהשיר מבטא. אני מאוד שמח על שיתוף הפעולה והחיבור עם שמוליק. מרגיש שהצלחנו להיות נאמנים עד הסוף למקום שהשיר כיוון אליו ושהשיר מרגש אותנו מאד".

שמוליק נויפלד:" יש מנגינות שיוצאות לי מהבטן עמוק. זו אחת מהן… תמיד ידעתי שלגיא יש את הצבע המיוחד הזה… זה שקורע לי את הלב. אז שלחתי לו את המנגינה, הוא התחבר וכתב את המילים מאבא לילדה… וכשהוא שר לי את זה בפעם הראשונה הדמעות ירדו מעצמן. החיבור בינינו הוא עבורי אושר גדול".

שמוליק נויפלד, מהמלחינים והמפיקים המוערכים, מי שהלחין את "אף אחת", "זיקוקים", "קול אחד", "אוהבת אותי ים" (עם ירמי קפלן), "בינינו" (עם ארקדי דוכין) ועוד ממשיך את פרויקט "המשקפיים" ומקליט שירים חדשים שישוחררו בקרוב, כל שיר מקבל חיים וצבע משל עצמו… והביצועים השונים בונים יחד יצירה שלמה אחת.

מילים: גיא מזיג
לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית: שמוליק נויפלד