דניאל רובין / סוף סוף באמת

אלבום רביעי לזמרת והיוצרת דניאל רובין. האלבום החדש, שהופק ברובו על ידי יוגי, מראה לנו דניאל קצת אחרת, שאולי לא נחשפה בשלושת אלבומיה הראשונים. דניאל שלווה יותר, מאושרת, אופטימית.

את יציאת האלבום מלווה סינגל מתוכו וקליפ: לאהוב בענק, דואט יפהפה עם גיל בר הדס. שיר אהבה על כמיהה לקיץ, לחופש, לקרני השמש המלטפות, אחרי חורף לא פשוט, גם לנו מגיע לנוח. הקליפ המושקע והכיפי יעשה לכם חשק לעלות על בגד ים ולרוץ מיד לחוף הקרוב. באחריות.

סוף סוף באמת יוצא אחרי האלבום שיעיר את אמא, אלבום שלם בו דניאל התעסקה בהתמודדות שלה עם מחלת הנפש של אמה. האלבום, שזכה לתגובות מרגשות וביקורת מצוינות, עודד את המאזינים לחשוף את הסיפורים וההתמודדות שלהם.

האלבום החדש סוף סוף באמת, באופן טבעי, לוקח בדיוק לכיוון ההפוך. הוא אלבום של ״אחרי הסערה״, כשכל הרוחות נרגעו, אפשר היה לתת מקום לשירים אופטימיים ונעימים, ואפילו לשמוח. כמו בשלושת אלבומיה הקודמים, גם באלבום הזה מגישה לנו דניאל את הלב שלה בצורה כובשת, בכנות יוצאת דופן וקול יפהפה וצלול.

מהאלבום יצאו שלושה סינגלים: סוף סוף באמת, נמסיס (עם ג'ני פנקין) והרגע הזה שזכה לחיבוק חם מהרדיו ונכנס לפלייליסטים של גלגלצ, 88 וגימל.

בשנים האחרונות הוציאה דניאל שלושה אלבומים, תרה את הארץ בהופעות מצפון עד דרום, כולן מלאות תמיד בקהל אוהב ששר עם דניאל את כל המילים בעיניים מאמינות ואוהבות, הופיעה בשלל פסטיבלים, מהאינדינגב עד פסטיבל הפסנתר, שיתפה פעולה עם יעל דקלבאום בפרויקט הבינלאומי "תפילת האמהות", הקליטה דואט יפהפה עם אלון עדר ("כביסה"), עשתה קאבר בלתי נשכח ל"הלילה" שהושמע רבות, ואפילו שרה קולות רקע ב Toy של נטע ברזילי.