דניאל סאן קריאף / יש לאן לחזור

דניאל יוצרת מיקרוקוסמוס סוער, חשוף ואותנטי מבלי לדעת שיש ברירה אחרת. נישאת על גלי החופש שמאפיינים אותה בחיים וגם ביצירה, דניאל מביאה קול ישראלי נשי חדש שחוצה את הגבולות.

דניאל סאן קריאף כותבת מגיל צעיר מאוד, הכתיבה שלה פשוטה ועמוקה יחד, כמעט פילוסופית. בהמשך חקרה את עולם הקצב וכלי הקשה והביאה אותו לסאונד הייחודי שלה וכל זה בחתימה קולית שאין כמותה.

עכשיו יוצא לעולם יש לאן לחזור, אלבומה החדש. עשרה שירים שהופקו עם המון תשוקה וגרוב יחד עם הטוב ביותר – תומר יוסף. פופ שמכיל בתוכו השפעות מעולמות האינדי, היפ הופ, סול, אפרו/אתני ותמיד עם רוטב חריף מתוק מעל.

המפגש הראשון של דניאל עם הקהל הרחב לא היה בדיוק לפי הספר ולמעשה היא שרפה את קיסריה עוד לפני שהוציאה סינגל אחד לרדיו, כשעלתה על הבמות כזמרת החדשה של להקת "טיפקס", אליה הצטרפה כשהיא אנונימית לחלוטין בין השנים 2014-2020.

ב-2019 הוציאה אלבום בכורה מצליח תורי לומר, הופיעה מאות פעמים בפרויקטים רבים ושיכללה את מה שכבר היה טבוע בה עוד משחר הילדות, היכולת לכבוש קהל עם כריזמה וסטאר קווליטי שבוהקים למרחקים והכישרון להפוך כל שיר לשלה בקלילות, בין השאר הזמרת והיוצרת באלבום Sun&Moon של ההרכב בלאק גורו שהוקלט בסנגל-ישראל בשנת 2014 והזמרת והיוצרת בתזמורת ארמון בזמן בשנים 2012-2016, כל זאת במקצוענות שיא – מצוידת בקול חד פעמי שלא שומעים כמותו.

8/8 השקת אלבום בבארבי. מארחת את תומר יוסף, יסמין מועלם, רביד כחלני ושלי אלמה.