ג'יי למוטה & ג'ני פנקין / קריוקי

היוצרות ג׳יי למוטה וג׳ני פנקין חוברות בשנית לשיתוף פעולה והפעם עם הסינגל החדש שלהן קריוקי, בהפקתו של אופיר יוגב (אופירי). השילוש הזה מביא איתו חבילה צבעונית ולא צפויה.

לאחרונה מתגלות עוד ועוד יוצרות עצמאיות שמדברות בשפת האראנבי בשילוב של פופ עכשווי. פנקין ולמוטה רואות את עצמן חלק חשוב מהסצנה המתפתחת ביחד ובנפרד .בשנת 2022 ג׳ני וג׳יי הוציאו שתיהן שני אלבומי בכורה בעברית והופיעו ביחד ובנפרד ברחבי הארץ. האלבומים קיבלו תגובות חמות, השמעות בכל הפלטפורמות והכי חשוב הקהל הצביע ברגליים. הן מופיעות יחד בהזדמנויות רבות ורואות את שיתוף הפעולה ביניהן מגיע רחוק.

בקיץ האחרון ג׳יי, ג׳ני והמפיק אופיר יוגב החליטו להיכנס ביחד לאולפן ביתי מאולתר בברלין בעקבות מפגש מקרי שלהם בעיר. השיר נכתב מתוך הרצון של שתי היוצרות לייצר ביחד חוויה של שמחה והנאה ממוסיקה. שתי נשים צעירות בעיר זרה הביאה דחף עז להתבטא, לנצל את המומנטום ולא להתנצל. המרחק מהבית, בשילוב המקורות שלהן מחולון-בת ים הם הסיפור מאחורי השיר הזה ומאחורי החברות והיצירה של השתיים. בישראל של שנת 2022 הקהל צמא למוסיקה עכשוויות עם תוכן עמוק וחיבור לשורשים. ג׳ני וג׳יי מביאות בדיוק את האותנטיות הזאת, וקריוקי זה שילוב של רגאטון, קלילות ונוסטלגיה לדור הY.

 

מילים ולחן : ג'יי למוטה, ג'ני פנקין ואופיר יוגב
הפקה מוזיקלית ועיבוד: אופירי